Zatvorené
0/7   0/10   0
Webcam  

Pre aktívnych

Pre aktívnych

Discgolfové ihrisko

Cesta z hrebeňa Spišskej Magury môže byť veľmi zábavná a aktívna. Stačí ak si v infocentre požičiate disc-golfový set a zahráte si disc-gofl. Naše 9-jamkové ihrisko ponúka nový a nenáročný druh zábavy pre celú rodinu. Vyvezte sa na kopec lanovkou a zíďte dole pohodlnou prechádzkou po zjazdovke Bachledka a pritom si zahrajte discgolf. Discgolf je šport podobný golfu. No miesto loptičiek do jamky hádžete lietajúce taniere – disky do špeciálnych košov. Vyhráva ten, komu sa podarí hodiť disc do koša na čo najmenej hodov. Mapky a pravidlá hry nájdete na ihrisku ako aj v každej disc-golfovej sade.

Pumptracková dráha

Začiatkom leta 2015 postavila Bachledka Ski & Sun v spolupráci s Filipom Polcom novú pumptrackovú dráhu. Pumptrack v Bachledovej sa nachádza na vrchole lanovky za tubingovou dráhou, ide zároveň o prvý pumptrack v Tatrách a okolí. Princíp pumptracku je v „pumpovaní“ – pohybe hore – dole, ktorý je hnacou silou miesto šliapania do pedálov. Na dráhe sa zároveň cvičí prejazd vlnami a zákrutami, ktorý potom využijete aj na iných cyklotrasách.

Horská cyklistika

V okolí Bachledovej doliny nájdete až 130 km horských cyklotrás, ktoré Vás prevedú krásami tunajšej prírody. Stačí si len vybrať trasu podľa témy, terénu a náročnosti. Povedú vás popri horských potokoch, hrebeňmi hôr, k ukrytým jazerám i tichým lesom.

Petang

Máte chuť sa popri občerstvení na hotelovej terase zahrať? Vezmite priateľov a rodinu a zahrajte si petang. Táto hra nenáročná na kondíciu, no náročná na presnosť spestrí každý večer do popoludnie. Set na petang si môžete za poplatok požičať u personálu hotela.

Futbalové ihrisko

V Bachledke nájdete najvyššie položené futbalové ihrisko na Slovensku. Zahrať si s priateľmi futbal v takejto výške je super zážitok a zábava. Loptu si môžete požičať v Bufete pod sedačkou alebo požičovni bicyklov.