Otvorené od 9:00 - 16:00
Webcam  

Pre pôžitkárov

Pre pôžitkárov

Vyhliadková veža

Radi by ste si vychutnali neopísateľnú panorámu dokonale čistej a sviežej prírody podtatranskej vrchoviny? Žiaden problém! Dnes máte jedinečnú možnosť zažiť takýto dokonalý výhľad pomocou našej 14 m vysokej vyhliadkovej veže. Za jasného počasia sa môžete kochať pohľadom na Belianske Tatry i oproti sa týčiace Pieninské Tri koruny. Veža má štyri poschodia, na najvyššom poschodí sa nachádza ďalekohľad. Zároveň tvorí posledné stanovište zimného náučného chodníka. Vyhliadková veža sa nachádza na hrebeni a je voľne prístupná počas celého roka.

Chytanie bronzu a relax na terase

Všetci dobre vieme, aký je nesmierne dôležitý oddych pre zdravý chod nášho organizmu. Niekedy sa stáva, že relax druhým radíme a odporúčame, no my sami ho zanedbávame. Po záťažovej aktivite na lyžiach padne vhod oddych na južne orientovanej terase s chutným občerstvením a nádherným výhľadom. Takáto relaxácia v tatranskej prírode dobije baterky každému. V oddychu sa skrýva obrovská sila, ktorá dokáže na dlhší čas zlepšiť náladu.. Slnečnú terasu bufetu nájdete na hrebeni pri výstupe z 3-sedačkovej lanovky.

Wellness v hoteli Bachledka Strachan a penzióne SKI Jezersko

Po dni na čerstvom vzduchu padne vhod  regeneračná masáž, vírivý kúpeľ či blahodarný odpočinok v saunách. Máte jedinečnú možnosť dokonalej očisty svojej zapratanej mysle a efektnej regenerácie celého organizmu. V objatí krásnej a tichej  prírody Spišskej Magury sa začína úžasná atmosféra v podobe oázy oddychu, ktorý je zaručeným pohladením pre telo i dušu. Wellness a spa centrum sa nachádza hneď pod zjazdovkou v Hoteli Bachledka Strachan**** v Bachledovej doline a v Penzióne SKI Jezersko***, ktorý je umiestnené na opačnej strane strediska.

Prechádzka zimnou prírodou k Jezerskému jazeru či do Ždiaru

Aj malá prechádzka je predsa pohyb a ten vedie jednoznačne k zlepšeniu vášho zdravotného stavu. Ak uprednostníte pešie prechádzky pred lyžovaním, vyvezte sa na vrchol lanovkou a spravte si vychádzku zasneženou prírodou k Jezerskému jazeru alebo po hrebeni Spišskej Magury do Ždiaru. Zo Ždiaru späť máte možnosť zviesť sa skibusom. Lesy v našom kraji sú plné lesnej zveri a vtákov. Viac sa o nich dozviete na náučnom chodníku, ktorý vedie k Jezerskému jazeru. Okrem toho máte možnosť zistiť, komu patria záhadné stopy v snehu.

Nákupy domácich špecialít a originálnych výrobkov

Tiež si z výletu či dovolenky radi prinesiete kúsok spomienok i domov? V budove Infocentra v Bachledovej doline nájdete obchod s domácimi dobrotami, suvenírmi a športovým tovarom. Všetky výrobky, ktoré v ňom nájdete pochádzajú od výrobcov z okolia. Možno až pri jeho návšteve zistíte aké kvalitné funkčné výrobky sa v kraji produkujú a radi si odnesiete kúsok Bachledky i domov.