Zatvorené
0/7   0/10   0
Webcam  

Stravovanie

Prevádzky v Bachledovej doline a okolí

Stravovanie

Reštaurácia Hotela Bachledka Strachan****

Hotelová reštaurácia ponúka pestrú paletu kvalitných čerstvých jedál a výborných nápojov. Očarí Vás jej krásny interiér v goralskom štýle i pestrý večerný program. Reštaurácia ponúka aj vynikajúce raňajky a večere formou bufetových stolov.

Otváracia doba: Po – Ne: 8:00 – 22:00

Ski & sky bar Hniezdo

Bar Hniezdo sa nachádza na vrchole pri výstupe zo 4-sedačky z Jezerska. Nájdete v ňom širokú ponuku teplých i studených nápojov. Pri ich konzumácii sa môžete po celú dobu kochať krásnym výhľadom na Belianske Tatry a za pekného počasia chytať bronz priamo v bare.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 15:30

Bufet Jezersko

Nový Bufet Jezersko nájdete pri nástupnej stanici lanovky v Jezersku. Ponuku tvoria jedlá rýchleho občerstvenia a minútky, tak ako aj teplé a studené nápoje. Bufet má posedenie vo vnútri a na vonkajšej terase.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 15:30

Aprés ski La Gamba

Bistro La Gamba nájdete neďaleko nástupnej stanice lanovky v Bachledovej doline. Ponuku bistra tvorí pizza, cestoviny, polievky a rôzne minútky. Dopĺňa ju široká škála teplých a studených nápojov.

Každú sobotu sa v Aprés ski La Gamba konajú tématické párty do neskorých hodín, na ktoré vás zo Ždiaru dovezie pártyskibus.

Otváracia doba: Po – Pia, Ne: 9:00 – 16:30, Počas diskoték: 16:30 – 02:30

Bufet pod Lanovkou

V bufete nájdete širokú ponuku minútiek a jedál rýchleho občerstvenia, teplých i studených nápojov. Nachádza sa pri výstupnej stanici 3-sedačkovej lanovky a disponuje slnečnou terasou s lehátkami popri krásnom výhľade na Belianske Tatry.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 15:30

Bufet Furmanec

Novučký bufet Furmanec nájdete pri nástupnej stanici vleku vo Frankovej. Posedieť si môžete vo vnútri i na peknej terase. V Bufete si pochutíte na klasických lyžiarskych chuťovkách i teplom varenom jedle. Silu dočerpáte dobrou kávičkou a dezertom a zohrejete sa vareným vínkom či punčom.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 15:30