©2020 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Lyžiarske kurzy v Bachledke s rozšírenou ponukou.

Lyžiarske kurzy v Bachledke s rozšírenou ponukou.
Oct 22 BAJAN Wordpress

Užite si lyžiarsky kurz v Bachledke v pohode a s novými zážitkami.

Najväčšou výhodou a novinkou tohtoročnej sezóny je rozšírená ponuka pre školské lyžiarske zájazdy. Ponuku s basic programom sme rozšírili o balíček KOMPLET. V rámci balíčka je naplánovaný harmonogram na každý deň počas celého kurzu, od rozcvičky až po návštevu Chodníka, či celodenný vstup do aquaparku v Aquacity v Poprade. Užite si u nás jedinečnú rozšírenú ponuku a doprajte pohodový kurz aj sebe – učiteľom a aj svojim žiakom. Zodpovednosť a bezpečnosť je celá na našich profesionálnych inštruktoroch a ich znalosť strediska rozšíri možnosti objavovania strediska aj pre pokročilejších lyžiarov. Celý balíček je za veľmi výhodnú cenu a doobjednať si môžete aj obedy priamo na svahu. Ušetríte si tak viacnásobné presúvanie sa z ubytovania ku nám a naspäť viackrát za deň.

Lyžiarky kurz môže byť zábava a to nielen pre žiakov. Na kurzoch v Bachledke si lyžovačku užijú všetci. Celosezónna garancia snehu zabezpečí, že sa kurz môže konať kedykoľvek počas zimnej sezóny. Výučba prebieha v areáli Bachledka detský svet  alebo na umelo zasnežovaných zjazdovkách v celkovej dĺžke vyše 8 km. V areáli sa nachádzajú 2 lyžiarske pásy, zábavné prekážky, pomôcky na hravé lyžovanie, ale aj priestor na zábavu v podobe minisánkovania, či snowtubingu. Areál je vyhradený výlučne pre lyžiarske kurzy s naším licencovaným inštruktorom. Zvoliť možnosť profesionálneho inštruktora odporúčame z dôvodu rýchlejšieho progresu správnej techniky a inštruktor preberá celú zodpovednosť za žiakov vrátane bezpečnosti. Výhodou je aj znalosť celého ski areálu a využitia kvalitnej metodiky, vďaka čomu sú lekcie zábavné aj pre pokročilejších lyžiarov.

Priestor na kvalitný tréning tak budú mať všetci od začiatočníkov až po skúsenejších lyžiarov.  V stredisku nájdete zjazdovky všetkých stupňov náročností. Pre pohodlnú prepravu slúži návštevníkom 10-miestna kabínová lanovka, 4-sedačka a 6 vlekov.

Pobyt na svahu Vám spríjemní nová reštaurácia Panorama na hrebeni a rôzne atrakcie ako zimná prechádzka Chodníkom korunami stromov, sankárska dráha s prírodným snehom o dĺžke 2,5km, či osvetlené klzisko v Jezersku.

K dispozícii je aj kompletne vybavená požičovňa lyží a profesionálni inštruktori lyžiarskej školy. Prístup do strediska je možný z troch rôznych strán – Ždiar Bachledova dolina, Jezersko alebo Malá Franková.

 

PONUKY:

PONUKA pre LYŽIARSKE KURZY – ZÁKLADNÉ ŠKOLY

PONUKA pre LYŽIARSKE KURZY – STREDNÉ ŠKOLY

PONUKA pre LYŽIARSKE KURZY – VYSOKÉ ŠKOLY

PRIHLÁŠKY:

FORMULÁR na PRIHLÁSENIE na lyž. kurz – Základné školy

FORMULÁR na PRIHLÁSENIE na lyž. kurz – Stredné školy

FORMULÁR na PRIHLÁSENIE na lyž. kurz – Vysoké školy