©2020 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Uchmatnite si sezónku za predpredajovú cenu

Uchmatnite si sezónku za predpredajovú cenu
Sep 11 Martina Mudra

Tiež sa už neviete dočkať poriadnej ždiarskej lyžovačky? Ak si ju chcete užiť celú zimu za výhodnú cenu máme pre Vás výbornú správu.

Sezónky Bachledka sú už v predaji. Ak stihnete ich nákup do 31. októbra 2019 môžete si ich zakúpiť za zvýhodnenú cenu a oproti cenníkovej cene ušetriť až 40 eur.

Pohodlná lyžovačka bez čakania v rade, výborna cena a každoročne zvyšujúca sa kvalita služieb. Taká je lyžovačka so sezónkou Bachledka.

Kúpiť ju môžete už dnes tu. 

 

Možno stále rozmýšľate, či sa Vám kúpa sezónneho skipasu vyplatí. Aby sme rozhodovanie a prepočet uľahčili, pripravili sme sériu otázok, ktoré by ste si mali položiť. Ak je väčšina odpovedí áno, kúpa sezónky sa Vám naozaj vyplatí. Ak je väčšina odpovedí nie,  ostaňte radšej u kúpovania samostatných skipasov.

Lyžujete v sezóne viac ako 7 dní?

Miniete na skipasy ročne viac ako 179 eur?

Vyhovuje Vám lyžovačka v Bachledke pomerom dĺžky, obtiažnosti zjazdoviek a služieb?

Vadí Vám čakanie v radoch pri kasách na lístky?

Nebaví Vás sledovanie času, či Vám ešte neskončila platnosť skipasu?

Ste v dobrej zdravotnej kondícii, aby ste mohli lyžovať viackrát túto zimu?

Užili ste si minuloročnú lyžovačku v  Bachlekde? (Prečo minuloročnú? Pretože minulú zimu už bola spustená kabínová lanovka, čo zrýchlilo prepravu a zvýšilo komfort lyžiarov, boli rozšírené parkoviská. Tento rok sa môžete tešiť na novú reštauráciu, toalety, detský kútik a detský svet.)

Ak ste na väčšinu otázok odpovedali áno, máme pre Váš ešte jednu radu. Neotáľajte. Sezónku si budete môcť kúpiť i neskôr, no jej cena sa každý mesiac zvyšuje.

Vidíme sa v Bachledke