Otvorené od 9:00 - 19:00
Webcam  

Legendárium GO v Bachledke

Legendárium GO v Bachledke
29. júna 2017 tomasharcarik

Aj my sme LEGENDARIUM!

Hraj hru, zbieraj nálepky a cestuj Prešovským krajom!

Opäť je tu leto s legendami pre celú rodinu. Pätnásť legendárnych hrdinov vás zavedie na miesta plné zábavy, dobrodružstva a objavovania.

Do Bachledky Vás pozýva legendárna hrdinka Vidla, ktorú stretnete v Infocentre.

Ako môžeš súťažiť?

Hraj hru: Stiahni si mobilnú hru LEGENDARIUM GO! a spoznaj dobrodružstvá pätnástich hrdinov. Každá postavička Ti ponúkne lokalizácie na miestach, ktoré sa viažu k legende. Lokalizuj sa v hre na týchto legendárnych miestach a po splnení garantovaných hraníc získaš skvelé ceny a zľavy na ďalšie výlety! Navyše už za dve lokalizácie sa Ti odomkne  audio rozprávka o legende na stiahnutie.

Lokalizovať sa môžeš aj areáli nášho strediska.

Zbieraj nálepky: Cestuj s legendami a zbieraj súťažné nálepky do krásnej stolovej hry. Stolovú hru získaš  na miestach s nálepkami pri vydávaní prvej nálepky. Každá nálepka má súťažný ústrižok, ktorý je zlosovateľný. Spolu môžeš nazbierať až 30 nálepiek, čo znamená 30 lístkov s Tvojím menom v záverečnom žrebovanísuper ceny (rodinné pobyty v hoteloch a penziónoch, wellness pobyty, tablety, vstupy do aquaparkov a  kúpalísk atď.). Ako bonus za 6. súťažnú nálepku získaš PEXESO LEGENDARIUM!

Nálepku získaš aj u nás v BACHLEDKE! Tešíme sa na Teba!

Facebook_hra, nalepky, pexeso