Otvorené od 9:00 - 16:00
Webcam  

Lyžiarske kurzy v Bachledke

Lyžiarske kurzy v Bachledke
4. novembra 2016 Martina Múdra

Chystáte sa na lyžiarsky kurz? Bachledka je super voľbou, ktorú ocienia učitelia i žiaci. Široký výber zjazdoviek rôznej náročnosti, detské lyžiarske škôlky a množstvo atrakcií robí z Bachledky viac ako len klasické lyžiarske stredisko.

Podmienky a ceny pre lyžiarske kurzy si stiahnite tu.

lyžiarske-kurzy-2017-2018

Pre objednávku lyžiarského kurzu prosím použiti priložený formulár.

formular-lyziarsky-kurz

 

Bachledka Ski & Sun – lyžiarske kurzy, ktoré si užijú všetci.

Lyžiarky kurz môže byť zábava a to nielen pre žiakov. Na kurzoch v Bachledke si lyžovačku užijú všetci. Celosezónna garancia snehu zabezpečí, že sa kurz bude môcť konať kedykoľvek počas zimnej sezóny. Výučba prebieha na umelo zasnežovaných zjazdovkách v celkovej dĺžke až 9,5 km, čo poskytuje dostatok priestoru na tréning. V stredisku nájdete zjazdovky všetkých stupňov náročností, vďaka čomu bude kurz zaujímavý nie len pre začínajúcich, ale aj pokročilých lyžiarov. Pre pohodlnú prepravu slúžia návštevníkom 2 lanovky a 6 vlekov.
V rezorte sú k dispozícii dva detské lyžiarske areály s dopravníkovým pásom a rôznymi prvkami pre hravé lyžovanie. Pobyt na svahu spríjemňujú bufety a rôzne atrakcie ako vyhliadková veža, snowtubing či snowrafting. K dispozícii je aj kompletne vybavená požičovňa lyží a profesionálni inštruktori lyžiarskej školy. Prístup do strediska je možný z troch rôznych strán – Ždiar Bachledova dolina, Jezersko alebo Malá Franková.

PODMIENKY LYŽIARSKÝCH KURZOV ZIMA 2017/2018
Termín kurzu: cena pre lyžiarske kurzy platí do 24.12.2017 a od 9.1.2018.
Skipas: účastníkom kurzu sa vydávajú skipasy na celú dĺžku pobytu pre celú skupinu naraz. Musí pritom ísť o 5 za sebou nasledujúcich dní, pondelok až piatok. Záloha za každý skipas je 2 eur a platí sa v hotovosti pri vyzdvihnutí skipasov. Skipas je neprenosný.
Veľkosť skupiny: skupinu tvorí minimálne 10 žiakov, na 10 žiakov jeden inštruktor /učiteľ.
Učitelia/Inštruktori: majú nárok na skipas v rovnakej cene za rovnakých podmienok ako žiaci. Nárok na skipas za 7 eur má 1 inštruktor na 10 žiakov. Inštruktori nad tento rámec si kupujú skipas podľa platného cenníka.
Požičovňa: cena za set obsahuje lyže, lyžiarky, palice (bez prilby). Počet lyžiarskych setov nahlasuje škola vopred spolu s počtom žiakov.
Úschovňa: v stredisku je možné uschovať lyže bezplatne, no len na vlastné riziko.
Skibus: ak chce škola využiť službu skibusu nahlasuje to minimálne 24 hodín vopred spolu s veľkosťou skupiny, adresou a časom odchodu. Služba skibusu je poskytovaná len z obce Ždiar. Cena za skibus sa platí spolu so skipasom za celý lyžiarsky výcvik.
Platba za kurz: pri objednávke lyžiarskeho kurzu škola uvedie či bude za kurz platiť v hotovosti vyzdvihnutí skipasov alebo faktúrou po ukončení kurzu. Faktúra bude škole zaslaná poštou so splatnosťou 14 dní.
Ceny: pre sezónu 2017/18 platia ceny uvedené v cenníku nižšie. Stredisko si vyhradzuje právo na zmenu cien a podmienok pre tento produkt.
Nahlásenie lyžiarskeho kurzu: škola je povinná nahlásiť lyžiarsky kurz minimálne 10 dní vopred zaslaním objednávky a vyplneného tlačiva pre lyžiarsky kurz, prípadne vlastným tlačivom. Pričom nahláška musí obsahovať menný zoznam žiakov a inštruktorov, dátum konania kurzu, identifikačné údaje školy, služby o ktoré má škola záujem, pečiatku školy, podpis riaditeľa školy a spôsob platby. Objednávku prosíme zaslať e-mailom na adresu info@bachledka.sk.
Bezpečnosť: účastníci kurzu sú povinní dodržiavať bezpečnostné pokyny – Biely kódex, mať reflexnú vestu a prilbu.

Cenník lyžiarske kurzy 2017/2018

                                      Žiak/učiteľ ZŠ                  Žiak/učiteľ SŠ

 Skipas                        7 € osoba/deň                  7 € osoba/deň

 Skibus                        1 € osoba/deň                  1 € osoba/deň

 Lyžiarsky set           10€ osoba/deň                12 € osoba/deň

Infomácie, objednávky, rezervácie:
www.bachledka.sk, info@bachledka.sk, +421 902 905 925.