©2022 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Poďte do prírody, poďte k nám! :)

Poďte do prírody, poďte k nám! :)
jan 8 Kristina Jakubova
Prevádzka lyžiarskych stredísk je síce momentálne prerušená na základe aktuálne platných vládnych nariadení, a to zatiaľ až do24.1.2021, avšak pobyt v prírode vrátane individuálneho športu je v rámci okresu povolený a my to veľmi radi podporíme.  V Bachledke sú zjazdovky a turistické chodníky otvorené a k dispozícii individuálnym športovcom pre skialp, peším turistom na prechádzky v prírode, ale aj nadšencom zimných radovánok ako je sánkovanie.
❄Pobyt na čerstvom vzduchu a v prírode je presne to, čo v súčasnej situácii ľuďom môže pomôcť zabudnúť na náročné obdobie a podporiť svoje zdravie. V prírode nás čaká úplne iný typ prepojenia s prírodou a našou podstatou ❄ 
🛷 Príďte sa do Bachledky sánkovať! Posledné dni nám prisnežilo. Okrem výbornej zábavy na sánkach si užijete aj nezabudnuteľné výhľady priamo z hrebeňa na Belianske Tatry.
‼️ Sane si treba priniesť svoje, avšak sánkovačka u nás stojí za to !
 🥾Príďte do Bachledky na prechádzku prírodou a prehĺbte svoje zmysly. Vôňa lesa, čerstvého snehu, či jedinečné výhľady Vás určite potešia a nabijú energiou na najbližšie dni. 
🎿 Pre nadšených športovcov máme nachystané zjazdovky, príďte svoje deti naučiť lyžovať, alebo si vybehnite na hrebeň na skialpoch. Pre milovníkov severského športu – bežkovania tiež ponúkame trasu na Hrebeni a rozhodne odporúčame predovšetkým kvôli výhľadom a kľudu, ktorý tu panuje,
Aj napriek tomu, že Vás radi u nás privítame, žiadame všetkých návštevníkov, aby naďalej dodržiavali všetky potrebné opatrenia!
Prajeme vám nádherné zážitky v stredisku Bachledka Ski & Sun! 🤩

 

Viac na stránke www.bachledka.sk