©2020 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Pomôžte rozvíjať a podporovať lyžiarske talenty Zamaguria a Ždiaru

Pomôžte rozvíjať a podporovať lyžiarske talenty Zamaguria a Ždiaru
feb 25 Kristina Jakubova

Človek má vrodenú túžbu žiť v kontakte s prírodou. Deti zase túžbu objavovať svet so zvedavými očami a veľmi rýchlo sa učiť nové veci.  V Lyžiarskom klube Ski Jezersko máme víziu podporovať detí a mládež regiónu Zamagurie a obce Ždiar v kvalitnom trávení voľného času. Pobyt v prírode je dobrý, ale pohyb a šport na čerstvom vzduchu je nenahraditeľný. Návšteva celoročného klubu má na deti veľmi pozitívny vplyv – posilňuje sa jeho imunita, naviaže nové kamarátstva, bude kvalitne tráviť voľný čas, naučí sa sebadisciplíne ale hlavne platí, že v zdravom tele, zdravý duch.

Popis činnosti LK SKI JEZEERSKO

  • Lyžiarsku klub SKI JEZERSKO má v súčasnosti 15 aktívnych detí, ktoré pravidelne trénujú v stredisku Bachledka Ski & Sun.
  • Členskú základňu klubu tvoria vo väčšej miere deti zo Zamaguria, kde sa snažíme pôsobiť a taktiež aj deti zo Ždiaru.
  • V súčasnosti potrebujeme zabezpečiť pre tieto deti suché tréningy v telocvični, na čo potrebujeme aj vybavenie, ktoré chceme nakúpiť z príspevkov z 2 % dane z príjmu: kettlebell, bosu, indoboard, švihadlá, kužele, tréningové prekážky, gumy na cvičenie a ďalšie pomôcky.

 

 Podporte mladé lyžiarske talenty Zamaguria. Venujte 2% Vašej dane lyžiarskemu klubu SKI Jezersko.

 

Detí v lyžiarskom klube sú rozdelené podľa veku a výkonnosti tak, aby každý mohol efektívne rozvíjať svoj potenciál. Klub zabezpečuje pre svojich členov športové vybavenie, tréningové vybavenie a kvalitných trénerov na zimnú sezónu aj na „suchý“ tréning v lete.  Počas letnej sezóny budú zabezpečené tréningy plávania, bicyklovania, korčuľovania a iné. Tréning bude doplnený aj tým najjednoduchším, a predsa tak efektívnym pohybom vo voľnej prírody a turistikou. Klub je atraktívny aj preto, že svojich členov podporuje v  športových výjazdoch do zahraničia.

 

 Z prostriedkov z 2% Vašej dane, by sme radi dokúpili športové pomôcky na suchý tréning práve v telocvični. Ten nás po celý rok udržiava v dobrej fyzickej kondícii, aby naše výsledky na lyžiach boli ešte lepšie a naše telo bolo na záťaž na lyžiach pripravené. Za Vašu podporu vopred ďakujeme.

 

 

 

            Dokument na stiahnutie a vytlačenie tu.

Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať sa.