©2021 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Pozývame Vás na bežkársku trať ! :)

Pozývame Vás na bežkársku trať ! :)
jan 8 Kristina Jakubova

Máme skvelú správu pre všetkých nadšencov severského športu – bežkovania. 🤩 Po novoročnej víchrici sa nám podarilo vyčistiť trať a tak Vás radi pozývame užiť si bežecké lyžovanie v krásnom prostredí s výhľadom na Belianske Tatry. Informuje však, že úprava ratrakom ešte len bude realizovaná. Trať má však dostatok prírodného snehu a stojí za to, vyskúšať ju.

❓Prečo ísť na bežky❓
Bežecké lyžovanie udržuje kondíciu a posilňuje celé telo. Kĺby namáha minimálne, čo je benefitom oproti klasickému behu v zime. Milan Ivanka, odborník na fitnes a stravovanie ešte dodáva: “Zo zdravotného a fyziologického hľadiska ide o jeden z najzdravších športov vôbec, znamená pohyb v prírode, na čerstvom vzduchu i v horských oblastiach. Zušľachťuje motorické schopnosti, najmä koordináciu, vnímanie polohy tela a stabilizačné funkcie”.

Ak však nemáte bežky, kľudne sa vyberte na prechádzku do prírody, alebo si pribaľte sane a vyskúšajte našu sánkarskú trať. 🛷

Ale ak ste nadšení skialpinisti, naše vysnežené zjazdovky sú Vám plne k dispozícii! 🎿 Využite to a príďte si v rámci okresu zašportovať a nadýchať sa čerstvého snehu.

 

 

 

 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu avšak nezabúdajte aj naďalej dodržiavať nariadené opatrenia!

 

 

 

 

 

 

 

zdroj: https://lnk.sk/pqi1