©2022 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Staň sa Kráľom lesov Bachleky

Staň sa Kráľom lesov Bachleky

Podmienky ku aktivite

 

Trvanie: 15.6.2022 – 28.9.2022

Kde nájdeš brožúry?

Brožúry ku aktivite „Staň sa Kráľom lesov Bachledky“ sa rozdávajú v Infocentre na pešej zóne a v Klientskom centre s pokladňami na hrebeni.

Ako a kde získam pečiatku?

Pečiatky za vstup získaš po preukázaní zakúpenej vstupenky (predložení pokladničného dokladu  v Sport shope na pešej zóne, pred vstupom na Chodník korunami stromov a do Kráľovstva lesa alebo v Klientskom centre na hrebeni. Pečiatku za konzumné v Reštaurácii Panorama získaš na hlavnom bare na prízemí reštaurácie.

Pečiatky, kde získaš diamant v podobe pečiatky sú označené nálepkou Gorgyho s diamantom.

Ako a kde získam okamžitú odmenu?

Na všetky biele miesta v kreslenej mapke, ktorá je na strane 3 v buletíne, potrebuješ získať pečiatku z jednotlivých atrakcií/prevádzok spomenutých vyššie v sekcii „ Ako a kde získam pečiatku“. S kompletne vyplnenou mapkou choď do Sport Shopu na pešej zóne v Bachledovej doline, kde si môžeš po preukázaní vyplnenej mapky vyzdvihnúť okamžitú odmenu.

Ako môžem vyhrať pobyt v Apartmánoch Panorama?

Vyplň o sebe údaje na poslednej strane brožúry, odtrhni útržok so svojimi údajmi, zaškrtni Súhlas so spracovaním osobných údajov a vhoď ho do označenej krabice v Sport shope, kde si si vyzdvihol aj okamžitú odmenu. A čakaj, či sa na teba usmeje šťastie a užiješ si s celou rodinkou nezabudnuteľný pobyt hneď vedľa obľúbeného Chodníka korunami stromov, v obklopení lesa, alebo si v zime prídete zalyžovať do Bachledky.

Losovanie

Zlosovanie o hlavnú cenu – víkendový rodinný pobyt v Apartmánoch Panorama s vírivkou, polpenziou a vstupom na Chodník korunami stromov s možnosťou využitia do 15.12.2022 a 3x celodenná rodinná lyžovačka v sezóne 2022/2023 prebehne online v deň piatych narodenín Chodníka korunami stromov 29.9.2022. Sleduj naše siete a dozvieš sa, či si vyhral.

Výherca bude kontaktovaný prostredníctvom emailu, ktorý uviedol na súťažný lístok, a na ktorý musí odpovedať do 2 týždňov od informovania o výhre.

Výhra

Hlavná cena: Rodinný víkendový pobyt v Apartmánoch Panorama pre celú rodinu

2.-4- miesto: celodenná rodinná lyžovačka v stredisku Bachledka Ski&Sun v sezóne 2022/2023