©2022 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Zažite magické leto v Bachledke

Zažite magické leto v Bachledke
28 júna Jakub Silha

Školský rok sa deťom už skončil, a aj keď Vám sa síce žiadne prázdniny nezačínajú, nájdite si čas a strávte ho celá rodina v prírode. Práve čas je to najviac, čo môžeme dať svojim najbližším. Chcete leto stráviť inak? Dopriať deťom naozajstné, autentické a adrenalínom nabité zážitky? Zbaľte sa a príďte okúsiť magické, dobrodružné leto do malebného strediska Bachledka Ski&Sun. Zažite adrenalín a zároveň slobodu a pokoj, nechajte deti vyhrať sa a vzdelávať, obklopte sa prírodou a opäť zažite spojenie s ňou, so sebou, s priateľmi a s rodinou. V Bachledke znovuobjavíte čaro bytia.

V stredisku Vás vyvezieme na hrebeň Spišskej Magury 10-miestnou gondolou Bachledka. V prípade potreby aj s kočiarom, bicyklom, či invalidným vozíkom. Tie, ale aj turistický nosič pre deti, si môžete zapožičať aj priamo v areáli strediska. Na hrebeni Magury si môžete užívať nádherné výhľady, a to aj priamo z Chodníka korunami stromov. Ten Vás miernym stúpaním dostane až do výšky 24 metrov, odkiaľ môžete pozorovať život lesa zhora, obdivovať vrcholy Belianskych Tatier, či okolité Zamagurie. Nezaskočí vás ani otázka vášho dieťaťa na aký vrchol sa pozeráte, pretože na Chodníku je interaktívny ďalekohľad, ktorý ich všetky pre Vás pomenuje. Nájdete tu aj adrenalínové zastávky, náučné tabule o miestnej faune a flóre či zábavné edukačné hry pre deti. Na vrchole 32 metrov vysokej vyhliadkovej veže zažijete prechod cez adrenalínovú sieť, ktorá vás ako jediná bude deliť od samotnej zeme. O adrenalín sa postará aj najdlhšia bobová dráha v Tatrách a o zábavu aj trampolíny a detské ihriská. Detí môžete previesť aj náučným chodníkom, či vybrať sa s nimi na dobrodružstvo, kedy budú pátrať po Gorgyho elixíre života. Pre väčších je tu možnosť zahrať si svetovú hru discgolf alebo sa môžete spolu  prejsť k Jezerskému jazeru.

Magické leto Vám obohatíme aj pestrým pravidelným programom. Pozorovanie života lesa z korún stromov Vám doplnia o príbehy lesa a zaujímavosti o miestnej faune a flóre tí najpovolanejší – pracovníci Pieninského národného parku. Na sprevádzané vychádzky sa môžete tešiť každý štvrtok o 10:00 alebo o 12:00. Fascinujú Vás lietajúce dravce? V Bachledke ich spoznáte a budete obdivovať spolu so sokoliarmi skutočne zblízka. Ich tajomnosť a majestátnosť Vás očaria a zažiť ich môžete v areáli Chodníka korunami stromov v pondelok, stredu a cez víkendy od 9:00 do 18:00. Okrem edukačných aktivít na Vás a hlavne Vaše deti čakajú aj detské animácie, zábavné súťaže, maľovanie na tvár a minidisco v utorky od 14:00-16:00. A to všetko úplne zdarma od 1.7. – 31.8. Bližšie informácie nájdete na webstránke aj na Facebooku.

Tešíme sa na Vás 🙂