©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Pre aktívnych

Pre aktívnych

Atrakcie pre turistov so športovým duchom

Bežecké lyžovanie na hrebeni Spišskej Magury

Hrebeňom Magury vedú z Bachledovejdoliny dve bežecké trate smerom do Ždiaru a na Príslop v celkovej dĺžke až 20 km. Trať smerom na Ždiar je upravovaná snežným ratrakom, a preto je vhodná pre všetky štýly bežeckého lyžovania. Okrem príjemného pohybu na čerstvom vzduchu Vás očaria i panoramatické výhľady tejto hrebeňovky. Smerom na Príslop nájdete bežeckú stopu vhodnú na klasický štýl ponúkajúcu pokojný beh nerušenou prírodou. Na hrebeň sa s bežkami vyveziete pohodlne Gondolou Bachledka z Bachledovej doliny alebo sedačkovou lanovkou z Jezerska. Ak by stebežkovanie v polovici vzdali, nie je to žiaden problém. Zo Ždiaru sa do strediska bez problémov doveziete našim skibusom.

Lyžovanie na menčestri i adrenalín v hlbokom snehu

Pre tých, ktorí navštívia hory najmä kvôli pôžitku z jazdy na lyžiach, čaká v stredisku 8,5 km zjazdoviek, pričom až 6 km z nich je umelo zasnežovaných. Privstaňte si a vychutnajte si jazdu na dokonalom menčestri. Ten zvládnu pripraviť len chlapi z hôr, ktorí sa na ratraku hádam i narodili. Ak vaše srdce piští po jazde v hlbokom prašane, zájdite na niektorú z freestylových zjazdoviek.

Večerná lyžovačka v Bachledovej

Radi by ste si vychutnali lyžovačku v objatí nočnej poézie skvostných veľhôr? Denne od 16:00 do 21.00 čaká na všetkých lyžiarov i večerná lyžovačka na zjazdovke Bachledka II pri hoteliBachledka Strachan. Na večerné lyžovanie je možné kúpiť samostatný skipas alebo využiť možnosť večernej lyžovačky zdarma v cene celodenného a viacdenného skipasu.

Upozornenie: So skipasom Tatry Super Ski máte možnosť využiť večer osvetlené svahy ostatných členských stredísk a to už s 1-dňovým skipasom. Využite svoj Tatry Super Ski-pass naplno.“

Verified by MonsterInsights