Otvorené od 9:00 - 16:00
7/7   9/10   100-150cm
Webcam  

Pre aktívnych

Atrakcie pre turistov so športovým duchom

Pre aktívnych

Bežecké lyžovanie na hrebeni Spišskej Magury

Hrebeňom Magury vedú z Bachledovej dve bežecké trate smerom do Ždiaru a na Príslop v celkovej dĺžke až 20 km. Trať smerom na Ždiar je upravovaná ratrakom, a preto vhodná na všetky štýly bežeckého lyžovania. Smerom na príslop nájdete bežeckú stopu vhodnú na klasický štýl. Na hrebeň sa s bežkami vyveziete lanovkou z Jezerska alebo Bachledovej doliny.

Meraná slalomová dráha

Vyskúšajte novú slalomovú dráhu a zmerajte si rýchlosť s kamarátmi na lyžiach. Slalomová dráha je voľne prístupná a nájdete ju celú zimu na zjazdovke Bachledka II.

Lyžovanie na menčestri i adrenalín v hlbokom snehu

Pre tých, ktorí navštívia hory hlavne kvôli pôžitku z jazdy na lyžiach, čaká v stredisku 9 km zjazdoviek, pričom z toho je až 6 km umelo zasnežovaných. Privstaňte si a vychutnajte si jazdu na dokonalom menčestri. Ten zvládnu pripraviť len chlapi z hôr, ktorí sa na ratraku hádam i narodili. Ak vaše srdce piští po jazde v hlbokom prašane, zájdite na niektorú z freestilových zjazdoviek.

Večerná lyžovačka v Bachledovej

Radi by ste si vychutnali poriadnu lyžovačku v objatí nočnej poézie skvostných veľhôr? Denne od 16:00 do 21.00 čaká na všetkých lyžiarov i večerná lyžovačka na zjazdovke Bachledka II pri hoteli. Na večerné lyžovanie si je možné kúpiť samostatný skipas alebo využiť možnosť večernej lyžovačky zdarma v cene celodenného a viacdenného lístku.