©2019 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Detský svet

Detský svet

Lesný, hravý, zábavný, rozprávkový a priateľský. Presne takýto je nový areál Bachledka detský svet, v ktorom sa deti v zime naučia lyžovať, zabavia sa, a oddýchnu si. Chcete si naplno užiť lyžovačku, ale Vaši najmenší už nevládzu? Prineste ich do nášho Snowcampu pre najmenších, ktorý sa nachádza v tomto rozprávkovom areáli s veľkou rozlohou. Celý areál nájdete na zjazdovke Hrebeň.

 

Gorgyho lyžiarska škola

Škola je súčasťou nového lyžiarskeho areálu Bachledka detský svet. Či ste malí alebo veľkí, v Gorgyho lyžiarskej škole naučíme lyžovať každého z Vás. Rozprávkový lyžiarsky areál sa nachádza na zjazdovke Hrebeň, napravo od vrcholovej stanice Gondoly Bachledka. Súčasťou bezpečne ohradeného ski areálu sú 2 dopravníkové pasy,  rôzne rozprávkové postavičky a prekážky, ktoré premenia učenie sa na hru. Vybrať si môžete medzi skupinovými hodinami lyžiarskej škôlky alebo efektívnou individuálnou výučbou. Tím skúsených inštruktorov Vás naučí lyžovať rýchlo a hravo. Gorgyho lyžiarska škola premení pre Vaše deti i obyčajné lyžovanie sa na rozprávkové dobrodružstvo.

Viac informácií o lyžiarskej škole a rezerváciu lekcií môžete urobiť pohodlne on-line tu.

Snowcamp

Priestor  areáli venovaný najmenším. Detí môžete nechať u nás, kým Vy si budete užívať poriadnu lyžovačku. My sa o nich postaráme v našom Snowcampe a všetci tak budú šťastní a spokojní, aj deti aj rodičia. Výhodou je zóna vyčlenená pre deti do troch rokov.

Zázemie

V areáli je aj priestor, kde si deti môžu odložiť veci, oddýchnuť si, napiť sa teplého čaju, zahrať sa s animátorom,  niečo pekné si nakresliť a plní nových síl môžu pokračovať v lekcii.

Snowtubing

Areál dodržuje, čo sľúbi. Jeho hravosť si môžete vyskúšať a užiť na atrakcii snowtubing. Doprajte trochu adrenalínu najmenším.

Minisánkovanie

Ďalšou formou zábavy je obľúbené sánkovanie aj veľkými aj malými. Nechajte sa vaše deti vyblázniť na mini sankárskej dráhe.

Minikolotoč

Pre našich najmenších je tu ďalšia atrakcia -minikolotoč, ktorý vyčarí úsmev každému dieťaťu na tvári. Nejde o bežný kolotoč, toto je lyžiarsky , kedy sa stačí iba chytiť a užívať si zábavu.

 

Dopravníkový pás

V areálovej najväčšej lyžiarskej škole v okolí sa nachádzajú 2 dopravníkové lyžiarske pasy. Pre začiatočníkov 24 metrový a pre pokročilejších 100 metrový. Priestor na rýchly progres v technike lyžovania tu tak majú všetci.

Trasa z rozprávkových postavičiek

Učenie hrou je hlavné pravidlo našich profesionálnych inštruktorov pri výučbe najmenších, a tak každé ráno postavia lyžiarsku trať z rozprávkových postavičiek.

Detský komix

V oddychovom priestore na detí čaká na vnútornej strane budovy komiks, ktorý im vyrozpráva rozprávkový príbeh ako vznikol celý areál Bachledka detský svet. Zoznámia sa s Gorgym, Matejom a lesnými postavami, ktoré sa prihovárajú k deťom pri rôznych príležitostiach a učia ich chrániť prírodu, neničiť ich kráľovstvo. Dobré deti, pozývajú nakuknúť do ich sveta, plného zábavy, hier a čarovna.

Cenník a podmienky

Čoskoro zverejníme.

 

BACHLEDKA DETSKÝ SVET  (minikolotoč, snowtubing, 2x dopravníkový pás, minisánkovanie,..) Dieťa 0-3 roky Dieťa 4-6 rokov Dieťa 7-14 rokov
30 minút   ? €   ? €  ? €
1 hodina   ? €   ? €   ? €
2  hodiny    ? €   ? €   ? €
3 hodiny   ? €   ? €   ? €

 

Kde nájdete Bachledka detský svet