©2023 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Detský svet

Detský svet

Z dôvodu súčastnej pandemickej situácie bude zo zdravotných dôvodov Detský svet až do odvolania zatvorený!!!

Najväčší detský zimný areál s lyžiarskou školou a plný zábavy v regióne.  Zábavný, rozprávkový a priateľský. Presne takýto je nový areál Bachledka detský svet, v ktorom sa deti v zime naučia lyžovať, zabavia sa, a oddýchnu si. Chcete si naplno užiť lyžovačku, ale Vaši najmenší už nevládzu? Prineste ich do nášho Snowcampu pre najmenších, ktorý sa nachádza v tomto rozprávkovom areáli s veľkou rozlohou. Celý areál nájdete na zjazdovke Hrebeň.

 

Gorgyho lyžiarska škola

Škola je súčasťou nového lyžiarskeho areálu Bachledka detský svet. Či ste malí alebo veľkí, v Gorgyho lyžiarskej škole naučíme lyžovať každého z Vás. Rozprávkový lyžiarsky areál sa nachádza na zjazdovke Hrebeň, napravo od vrcholovej stanice Gondoly Bachledka. Súčasťou bezpečne ohradeného ski areálu sú 2 dopravníkové pasy,  rôzne rozprávkové postavičky a prekážky, ktoré premenia učenie sa na hru. Vybrať si môžete medzi skupinovými hodinami lyžiarskej škôlky alebo efektívnou individuálnou výučbou. Tím skúsených inštruktorov Vás naučí lyžovať rýchlo a hravo. Gorgyho lyžiarska škola premení pre Vaše deti i obyčajné lyžovanie sa na rozprávkové dobrodružstvo.

Viac informácií o lyžiarskej škole a rezerváciu lekcií môžete urobiť pohodlne on-line tu.

Snowcamp

V areáli Detský svet ponúkame aj službu stráženia detí, ktoré môžete nechať v našom snowcampe, kým Vy si budete užívať poriadnu lyžovačku. My sa o nich postaráme a šťastní a spokojní budú všetci, aj deti aj rodičia. Info o cenách v tabuľke nižšie.

Upozornenie: Vstup do snowcampu je bez doprovodu dospelej osoby, rodič po zakúpení lístka odovzdá dieťa animátorovi ( max 10 detí / 1 animátor) a vyzdvihne si po skončení zaplateného vstupu.

Zázemie

Komfort pre všetkých je pre nás priorita. V areáli máme priestor, kde si deti môžu odložiť veci, oddýchnuť si, napiť sa teplého čaju, zahrať sa s animátorom,  niečo pekné si nakresliť a plní nových síl pokračovať v lyžiarskej či snowboardovej lekcii, alebo stavaní snehuliaka s našim animátorom, či zabávať sa na rôznych atrakciách v areáli.

Snowtubing

Areál dodržuje, čo sľúbi. Jeho hravosť si môžete vyskúšať a užiť na atrakcii snowtubing. Doprajte trochu adrenalínu najmenším. Dobrou správou je, že samostatný vstup na túto obľúbenú atrakciu si môžu zakúpiť aj staršie deti a osoby, a to 10 rokov a viac. Cenník vstupov nižšie.

Minisánkovanie

Klasickou, ale veľmi obľúbenou zimnou atrakciou veľkých aj malých  je sánkovanie, a preto je pre vaše deti nachystaná trať na sánkovanie.

Minikolotoč

Deťom na tvári určite vyčarí úsmev aj netradičná atrakcia, a to lyžiarsky kolotoč. Nejde o bežný kolotoč, tu sa stačí iba chytiť a užívať si zábavu na lyžiach.

 

Dopravníkový pás

V najväčšej lyžiarskej škole v okolí sa nachádzajú 2 dopravníkové lyžiarske pasy. Pre začiatočníkov 24 metrový a pre pokročilejších 100 metrový. Priestor na rýchly progres v technike lyžovania tu tak majú všetci.

Trasa z rozprávkových postavičiek

Učenie hrou je hlavné pravidlo našich profesionálnych inštruktorov pri výučbe najmenších, a tak každé ráno postavia lyžiarsku trať z rozprávkových postavičiek.

Cenník a podmienky

 

SNOWCAMP Dieťa 3 – 14 rokov roky* Dieťa ZŤP-S 

(1x Dospelý doprovod zdarma)**

1 hodina   5 €   2,50 €  
2 hodiny   6 €   3 €   
3  hodiny    8 €   4 €  
Celodenný (9:00 – 16:00)   10 €   5 €
SNOWTUBING 

(samostatný vstup pre osobu nad 10 rokov)

Cena za koleso
30 minút 3€
1 hodina 5€

Upozornenie pre SNOWCAMP:

*Vstup bez doprovodu dospelej osoby, rodič po zakúpení lístka odovzdá dieťa animátorovi ( max 10 detí / 1 animátor)

**Vstup pre ZŤP-S dieťa iba v doprovode rodiča

 

Upozornenie pre SNOWTUBING:

1 koleso = 1 dospelý / 1 dospelý + 1 dieťa do 10 rokov

Pri prekročení časového limitu 10minút a viac, doplatok najbližšej tarifyˇ

Vstupy každú polhodinu (o celej a o pol, prvý vstup o 9:00, posledný 15:00)

 

Ako sa dostanete do Detského sveta

Cenník pre nelyžiarov : 

 

Dieťa (3-14 rokov) Dieťa ZŤPs + (1x Dospelý doprovod zdarma) Dospelý (14-64 rokov)
Obojsmerná lanovka 10 € 10 € 12 €

Ako sa dostanete do Detský svet + Lyžiarska škola

Nelyžiari

Dieťa zdarma + 1x Dospelý doprovod 50% dole z ceny obojsmernej lanovky pri zakúpení balíka Detský svet a škola dole v Infocentre = 5,50€, pri dieťati do 15rokov).

 

Lyžiari

Dieťa kupuje skipas podľa cenníka Tatry Super Ski + 1x Dospelý doprovod 50% dole z ceny obojsmernej lanovky pri zakúpení balíka Detský svet a škola dole v Infocentre = 5,50€,  pri dieťati do 15rokov).

Kde nájdete Bachledka detský svet