Zatvorené
0/7   0/10   0
Webcam  

Doprava

 

Ak ste na dovolenke v Ždiari alebo Jezersku, môže dovolenkovať aj vaše auto. Do strediska vás pohodlne prepraví skibus. Skibus funguje ako kyvadlová doprava a premáva od 8:40 do 16:20.

Skibus zo Ždiaru premáva denne od 26.12.2017 do konca sezóny. Funguje ako kyvadlová doprava, jazdí po starej obecnej ceste a zváža ľudí stojacich popri ceste s lyžami.

Skibus z Jezerska premáva denne od 27.12.2017 do 11.3.2018. Jazdí v intervale cca 30 minút a  po hlavnej ceste cez obec a zváža ľudí stojacích popri ceste s lyžami.

 

 

Autobusom

Autobusy premávaju pravidelne podľa cestovného poriadku SAD.

  • Poprad – Ždiar
  • Poprad – Bachledova dolina
  • Poprad – Jezersko

Autom

Do Bachledky sa dostanete z Bachledovej doliny (príchod zo Ždiaru, Tatranskej Kotliny), kde sa nachádza veľké záchytne parkovisko a hlavný vstup do strediska.

Príjazd je možný aj zo strany Jezerska, kde je menšie parkovisko. Cesta je úzka, pri príjazde buďte opatrní. Ak je to možné, využite služby skibusu.

Cesta z Malej Frankovej je v prevádzke od spustenia zjazdoviek Furmanec. Z centra obce Malá Franková vedie 2 km dlhá asfaltová cesta až do strediska, kde je odstavná plocha pre cca 100 áut. K prístupu sú navádzacie značky po okolí, začiatok cesta je pri kostole v Malej Frankovej.

Stredisko sa nachádza v Tatrách, kde platí zákaz posypu soľou. Všetky prístupové cesty sú denne odháňané a posypávané kamenivom. Počasie na horách sa mení rýchlo, majte preto pre prípad sneženia či poľadovice pripravené snehové reťaze.

Všeobecné info

Povolená rýchlosť

Obec: 50 km/h
Mimo obce: 90 km/h
Diaľnica: 130 km/h

Povolený alkohol: 0.00 prom

Nezabudnite, že na diaľniciach a rýchlostných komunikáciách potrebujete elektronickú diaľničnú známku!