©2022 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Gorgyho lyžiarska škola

 

Využite služby našej lyžiarskej školy. Naučíme Vás lyžovať ľahko, hravo a dobre.

Nečakajte na voľného inštruktora a zarezervujte si lekciu pohodne on-line.

Vstup do areálu lyžiarskej školy je povolený iba s našim inštruktorom.

 

Gorgyho lyžiarska škola

Naučte sa lyžovať a snowboardovať ako profesionál alebo len tak rekreačne, pre radosť. Tím skúsených inštruktorov postaví na lyže i tých najväčších bojkov. Či ste škôlkar alebo dôchodca, naši vždy usmiati inštruktori Gorgyho lyžiarskej školy naučia lyžovať každého.

Výučba prebieha v Bachledka detskom svete v Gorgyho lyžiarskej škole na hrebeni alebo v novom areáli Gorgyho lyžiarskej školy – v Bachledovej doline, vedľa Aprés ski La Gamba, kde sa nachádza 1 dopravníkový pás. V areáli na hrebeni sa nachádzajú dva dopravníkové pásy (24 a 100m), rôzne prekážky a trať s rozprávkovými postavičkami, ktoré premenia učenie sa na hru. Vybrať si môžete medzi efektívnou individuálnou výučbou alebo zábavnou kolektívnou lekciou v lyžiarskej škôlke. Aby ste si boli istý, že v škole bude voľné miesto a nemuseli čakať, odporúčame zarezervovať si hodinu vopred on-line. Školu nájdete napravo od výstupnej stanice Bachledka. Zatiaľ, čo sa deti budú zabávať v Bachledka detskom svete v Gorgyho lyžiarskej škole, vy môžete brázdiť zjazdovky v Bachledke, navštíviť Chodník korunami stromov alebo si vychutnávať nápoj na slnečnej terase novej reštaurácie Panorama. Pre deti je pripravený aj Snowcamp.

Lyžiarsky výstroj vrátane prilby nemusíte kupovať. Ak si nie ste istí, ako často sa dostanete na lyže, nerobte zbytočnú investíciu a výstroj si požičajte. Ceny požičovne sú veľmi priaznivé a zároveň máte záruku, že výstroj je vždy v 100% stave. Ak máte objednanú lekciu v škole, dorazte do strediska aspoň 30 minút vopred. Ak si chcete požičať aj výstroj, dorazte hodinku vopred, aby ste sa vyhli zbytočnému stresu.

Služby lyžiarskeho inštruktora zabezpečíme po dohode aj pre Váš školský lyžiarsky výcvik. Tu si môžete pozrieť podmienky a ponuky pre lyžiarske kurzy.

 

Dôležité informácie

Gorgyho lyžiarska škola Bachledka sa nachádza v areáli Bachledka detský svet na zjazdovke Hrebeň (pri výstupnej stanici lanovky Bachledka) a druhý areál sa nachádza vedľa Aprés ski La Gamba v Bachledovej doline. Ak idete na hrebeň, nezabudnite si vyhradiť dostatočný čas na kúpu skipasu a presun – aspoň 30 min. Ak ešte neviete či budete lyžovať často, využite ponuku požičovne lyží a nekupujte si zbytočne vlastný výstroj. Kompletne vybavenú požičovňu lyží nájdete na novej pešej zóne v Bachledovej doline. Na požičanie lyží si vyčleňte 30 min. času.

 

Storno podmienky

Lekciu je možné stornovať bezplatne do 2 týždňov pred jej konaním zaslaním žiadosti o stornovanie obsahujúcej číslo objednávky a číslo účtu kde majú byť vrátené peňažné prostriedky e-mailom na skola@bachledka.sk V prípade storna v kratšom období než 2 týždne pred konaním lekcie je stornovací poplatok 100% z ceny rezervačného poplatku.

Kontakt

+421 910 977 399

skola@bachledka.sk

 

Individuálna lekcia 50 min.

Naučte sa lyžovať alebo zdokonaľte svoju techniku. Na individuálnej lekcii je inštruktor plne k Vašej dispozícii a celú lekciu prispôsobí Vaším potrebám.

Cenník individuálnych lekcií

INDIVIDUÁLNE LEKCIE 1 day 2 days 3 days 4 days 5 days 6 days
1 lekcia 27 27 27 27 27 27
2 lekcie 52 99 148 197 243 293
3 lekcie 75 148 220 293 366 437
4 lekcie 99 197 293 390 486 582
osoba extra – 11,50

 

Skupinová lekcia – lyžiarska škôlka 110 min.

Prihláste svoje deti do lyžiarskej škôlky. V skupine pre nich bude lyžovanie hrou a zábavou.

 

Cenník lyžiarskej škôlky

30 Eur/2 hod.(110min.)/dieťa 
55 Eur/4 hod. (220min.)/dieťa
80 Eur/6 hod.(330min.)/dieťa

 

Naučte sa s nami lyžovať

 

Ako sa dostanete do Lyžiarskej školy

Nelyžiari

Dieťa zdarma + 1x Dospelý doprovod 50% dole z ceny obojsmernej lanovky pri zakúpení balíka Detský svet a škola dole v Infocentre = 5,50€, pri dieťati do 15rokov).

 

Lyžiari

Dieťa kupuje skipas podľa cenníka Tatry Super Ski + 1x Dospelý doprovod 50% dole z ceny obojsmernej lanovky pri zakúpení balíka Detský svet a škola dole v Infocentre = 5,50€,  pri dieťati do 15rokov).

Kde nájdete lyžiarsku školu

Nachádza sa v areáli Detský svet na hrebeni, na pravo od výstupnej stanice lanovky Bachledka