Otvorené od 9:00 - 16:00
7/7   9/10   100-150cm
Webcam  

Stravovanie

Prevádzky v Bachledovej doline a okolí

Stravovanie

Reštaurácia Hotela Bachledka Strachan****

Hotelová reštaurácia ponúka pestrú paletu kvalitných čerstvých jedál a výborných nápojov. Očarí Vás jej krásny interiér v goralskom štýle i pestrý večerný program. Reštaurácia ponúka aj vynikajúce raňajky a večere formou bufetových stolov.

Otváracia doba: Po – Ne: 8:00 – 22:00

Drinkbar Hniezdo

Drinkbar Hniezdo sa nachádza na vrchole pri výstupe zo 4-sedačky z Jezerska. Nájdete v ňom širokú ponuku teplých i studených nápojov. Pri ich konzumácii sa môžete po celú dobu kochať krásnym výhľadom na Belianske Tatry a za pekného počasia chytať bronz priamo v bare.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 15:30

Bistro Jezersko

Bistro Jezersko nájdete pri nástupnej stanici lanovky v Jezersku. Ponuku tvoria jedlá rýchleho občerstvenia a minútky, tak ako aj teplé a studené nápoje. Bistro má posedenie vo vnútri a na vonkajšej terase.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 15:30

Aprés ski La Gamba

Aprés ski La Gamba nájdete neďaleko nástupnej stanice lanovky v Bachledovej doline. Ponuku bistra tvorí pizza, cestoviny, polievky a rôzne minútky. Dopĺňa ju široká škála teplých a studených nápojov.

Otváracia doba: Po – Pia, Ne: 9:00 – 16:30

Bufet pod Lanovkou

V bufete nájdete širokú ponuku minútiek a jedál rýchleho občerstvenia, teplých i studených nápojov. Nachádza sa pri výstupnej stanici 3-sedačkovej lanovky a disponuje slnečnou terasou s lehátkami popri krásnom výhľade na Belianske Tatry.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 15:30

Bistro Furmanec

Bistro Furmanec nájdete pri nástupnej stanici vleku vo Frankovej. Posedieť si môžete vo vnútri i na peknej terase. V Bistre si pochutíte na klasických lyžiarskych chuťovkách i teplom varenom jedle. Silu dočerpáte dobrou kávičkou a dezertom a zohrejete sa vareným vínkom či punčom.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 15:30