©2023 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Čarovná krajina v Bachledke

Vstúpte do čarovného sveta stromov a zážitkov plných svetelných reťazí a radosti! Každú stredu, piatok a sobotu sa večer premení Chodník korunami stromov na Čarovnú krajinu, kde môžete zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo pod hviezdnou oblohou.

 

Od 27. decembra až do 09. marca Vás očarí výnimočná atmosféra vysvietená tisícami svetielok a svetelných reťazí. Chodník korunami stromov, v čase od 17:00 do 21:00 hodiny, Vám ponúkne zaujímavý pohľad na okolitú prírodu z výšky stromov, osvetlenú v čarovných farbách.

 

Na tomto večernom dobrodružstve nezabudneme ani na adrenalínových nadšencov! Po zážitkovej prechádzke sa môžete pustiť na 2,5 km dlhú sánkarskú dráhu, ktorá vás prevezie lesom a skvelými zábermi nočného neba. Začnite svoju sánkovaciu jazdu pri západe slnka a prežite vzrušujúci zážitok pod hviezdami.

 

Takto jedinečné večery sú dostupné každú stredu, piatok a sobotu, aby ste si mohli užiť kúzelnú atmosféru Bachledky. Nezmeškajte príležitosť prežiť tento kúzelný večer v strome a pod hviezdami!

Verified by MonsterInsights