©2022 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Ubytovanie

Ubytovanie

Apartmány PANORAMA Bachledka***

Apartmány PANORAMA Bachledka***

Uprostred panenskej prírody Spišskej Magury sa nachádzajú tri dizajnové apartmány PANORAMA Bachledka. Apartmány Vás nadchnú príjemným pocitom útulnosti a poskytnú jedinečné výhľady na okolitý les, ale aj vrcholy hrebeňa Belianskych Tatier, po ktorých dostali aj samotné názvy: Havran, Vidla a Vráta. V srdci horského rodinného strediska je miesto, kde chcete stráviť čas s tými, ktorých máte radi.

Apartmány PANORAMA Bachledka*** – Viac informácií

                                  Apartmány BACHLEDKA

Apartmány BACHLEDKA sa nachádzajú v podtatranskej obci Ždiar, priamo na novej pešej zóne strediska Bachledka Ski&Sun pri údolnej stanici kabínovej lanovky Bachledka. Kompletné zázemie horského strediska a parkovanie hneď pri objekte ocenia najmä aktívni návštevníci, ktorí okrem pobytu v Bachledke chcú podniknúť výlety aj do okolia.

Apartmány BACHLEDKA – Viac informácií

Penzión Ski Jezersko***

Uprednostňujete radšej pohodlné ubytovanie s polpenziou a wellnessom v malebnom Jezersku? Objavte vynovený Penzión SKI Jezersko neďaleko od zjazdoviek Slalomák a Majstrák.

Penzión Ski Jezersko*** – Viac informácií

O stredisku 

Stredisko Bachledka Ski and Sun je počas zimy prístupné z troch strán. Hlavný prístup je zo Ždiaru – Bachledovej doliny. Prístup je možný aj z Jezerska a Malej Frankovej. Pekné ubytovanie nájdete i v okolitých dedinkách či v tatranských osadách, odkiaľ je to k nám len na skok. Záleží len na Vás, či uprednostníte luxusný hotel, príjemný penzión alebo domácke prostredie privátov a chát. Počas dovolenky môže oddychovať aj Vaše auto. Zo Ždiaru a Jezerska do strediska Vás počas lyžiarskej sezóny zdarma prepraví skibus.