©2021 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Ubytovanie

Ubytovanie

Apartmány PANORAMA Bachledka***

Apartmány PANORAMA Bachledka***

Uprostred panenskej prírody Spišskej Magury nájdete už aj dizajnové apartmány PANORAMA Bachledka. Apartmány Vás nadchnú príjemným pocitom útulnosti a poskytnú jedinečné výhľady na okolitý les, ale aj vrcholy hrebeňa Belianskych Tatier, po ktorých dostali aj samotné názvy: Havran, Vidla a Vráta. V srdci horského rodinného strediska je miesto, kde chcete stráviť čas s tými, ktorých máte radi.

Apartmány PANORAMA Bachledka*** – Viac informácií

Penzión Ski Jezersko***

Uprednostňujete radšej pohodlné ubytovanie s polpenziou a wellnessom v malebnom Jezersku? Objavte vynovený penzión neďaleko zjazdoviek Penzión Ski Jezersko.

Penzión Ski Jezersko*** – Viac informácií

O stredisku 

Stredisko Bachledka Ski and Sun je počas zimy prístupné z troch strán. Hlavný prístup je zo Ždiaru – Bachledovej doliny. Prístup je tiež možný z Jezerska a Malej Frankovej. Pekné ubytovanie nájdete i v okolitých dedinkách, či v tatranských osadách, odkiaľ je to k nám len na skok. Záleží len na Vás, či uprednostníte luxusný hotel, príjemný penzión alebo domácke prostredie privátov a chát. Počas dovolenky môže dovolenkovať i Vaše auto. Zo Ždiaru a Jezerska Vás do strediska v zimnej sezóne prepraví zdarma skibus.

Online rezervácia