©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Tréningové Centrum

Tréningové Centrum
nov 15 adrian.trembac

Novinkou je nové Tréningové Centrum, ktoré slúži najmä členom lyžiarskych klubov na tréningy. Nová zjazdovka je pomenovaná po bratoch Otta a Vlada Krajňákových. Jej dĺžka presahuje 920 m a prevýšenie 212 m.

 

Otto Krajňák je držiteľom krištáľového glóbusu za víťazstvo vo Svetovom pohári veteránov a niekoľkonásobný majster sveta kategórie Masters. Vlado Krajňák bol dva razy na olympijských hrách. Na povojnových v roku 1948 v St. Moritzi po páde v tréningu nesúťažil, o osem rokov v Cortine d´Ampezzo skončil v obrovskom slalome na 38. mieste, slalom nedokončil, v zjazde ho diskvalifikovali. Šesťnásobný majster Československa obsadil v zjazde na majstrovstvách sveta 1954 vo švédskom Aare 27. miesto. Viac ako tri desiatky prvenstiev a množstvo medailí mal zo súťaží veteránov, na ktorých štartoval aj po osemdesiatke. Ešte pred tromi rokmi si priniesol z veteránskeho Masters v Slovinsku zlato a bronz. Smrteľný pád sa stal počas prípravy na ďalšie podujatie.

 

Tréningové centrum Otta a Vlada Krajňáka:

 

Pre koho je určené tréningové centrum

 • je určené pre lyžiarske kluby, ktoré vyhľadávajú profesionálny priestor na tréning počas celej lyžiarskej sezóny, bez ohľadu na deň a čas v ktorý chcú trénovať

 

Ako funguje tréningové centrum:

 • tréningové centrum pre lyžiarov funguje denné od 7:50 do 15:30 hod., s tým že nástup na prvý tréning je v čase o 07:50 – 08:00.
 • je možné postaviť maximálne 2 x trať, to znamená, že súčasne vedia trénovať dva kluby v jednom časovom bloku.  V ponuke je 6 tréningových blokov v týchto časoch 8:30 – 10:30, 11:00- 13:00,  13:30 – 15:30. Čas tréningu je možné zmeniť len na základe dohovoru s prevádzkovateľom na tel. č: 0910977399  V prípade voľnej zjazdovky je možné dohodnúť aj individuálny čas tréningu po dohode a dostupnosti zjazdovky. Rezervácia trate musí byť vykonaná minimálne 24h vopred a musí obsahovať informáciu o počte trénerov a jazdcoch.

Po ukončení tréningu je povinné stiahnutie tréningovej trate, to znamená nahrnutý sneh roztiahnuť  a minimalizovať tvorby snehových kôp.

 1. Maximálny doporučený počet jazdcov na jednej trati je 30.
 2. Cena lístka : 15 eur / 3 hodiny / osoba ( 3 hodiny obsahujú: 120 minút rezervácie jednej trate a 60 minút na presuny a prípravu trate). Cena lístka zahŕňa 1 x vývoz kabínkovou lanovkou z Bachledovej doliny a 1 x vývoz 4 sedačkovou lanovkou z Jezerska a tréningový lístok na zjazdovke Otta a Vlada Krajňáka v celkovej dĺžke 3 hodiny. Lístky si zakúpite na infocentre. Skipass je určený len pre trénera a osoby ktoré trénujú, (tréningový skipass neplatí pre rodiča, lekára, vodiča, vedúceho družstva a pod….)

Skipass kupuje jedna osoba (tréner) na základe menného zoznamu.

 1. Rezerváciu trate vykonajte telefonicky na  +421910977399 alebo emailom na skola@bachledka.sk . Objednávka vám bude následne emailom potvrdená a viete si ju skontrolovať na tomto linku: https://docs.google.com/spreadsheets/d/18U7-RbLLyEESufAQbRBd86tpnuvTO7-NgyL_W9iVbb4/edit?usp=sharing
 2. Na zjazdovku Otta a Vlada Krajňáka sa dostanete zo zjazdovky Majstrák v Jezersku.
 3. V prípade meškania a neskoršieho nástupu klubu na zjazdovku za to zodpovedá klub a nie prevádzkovateľ strediska. Preto vyzývame kluby aby sa na tréning dostavili v dostatočnom predstihu.
 4. Predĺženie tréningu je možné , v prípade voľného ďalšieho bloku.  Cena za predĺženie 15 eur / 3 hodiny / osoba.
 5. V prípade záujmu rezervácie celej zjazdovky , kontaktujte nás telefonicky na 0910977399 .
 1. Meškanie : ak klub si rezervuje zjazdovku a bude meškať, sám seba oberá o čas, nenahrádzame mu ho.
 2. Predĺženie : je možné , v prípade voľného ďalšieho bloku.  Cena za predĺženie 15 eur / 3 hodiny
 3. V rámci tréningového centra sa riadime pravidlami BIELEHO KÓDEXU viď pravidlá na: https://bachledka.sk/zima/lyzovanie/biely-kodex
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zrušenie / zmenu času a miesta tréningu.
 5. Prevádzka tréningového centra sa riadi podmienkami VOP strediska Bachledka SKI & SUN : https://bachledka.sk/vseobecne-obchodne-podmienky1

 

Verified by MonsterInsights