©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Sport & Gift shop

BACHLEDKA športový obchod

Športové novinky i praktické doplnky pre celú rodinu.

Určite ste už počuli vetu, že na pobyt vonku neexistuje zlé počasie, len zlé oblečenie a vybavenie. Pri pobyte na horách to platí dvojnásobne. V našej predajni nájdete všetku výbavu a doplnky, ktoré môžete počas lyžovačky a pobytu v prírode potrebovať, preto Vás ani náhla zmena počasia či to, že ste si niečo zabudli, nemusí znepokojiť.

Navštívte náš športový obchod na pešej zóne v Bachledovej doline a doplňte svoj šatník a výbavu o outdoorové novinky. V sortimente predajne nájdete funkčné športové oblečenie pre celú rodinu značky Alpine Pro, termo oblečenie Viking, nórske svetre a ponožky značky Ulvang, funkčné oblečenie a doplnky na bežecké lyžovanie Swixx, bežeckú obuv ON, lyžiarske oblečenie a doplnky, lyžiarske okuliare, rukavice, čiapky, kukly i prilby.

Sortiment tvoria hlavne slovenské, ale aj známe medzinárodné značky ako Alpine pro, BOLLE, RELAX, UVEX, LUNDHAGS či Bjorn Borg.

V predajni si môžete tiež zapožičať trekingové palice, detský turistický nosič alebo ergonomický nosič pre bábätká.

Otváracia doba obchodu kopíruje aktuálnu otváraciu dobu strediska.

TatraTea Shop

Dominantou obchodu je stena tvorená 700 fľašami, ktorá upúta pozornosť každého hneď po vstupe do predajne. Predajňa ponúka širokú škálu produktov značky TatraTea a Czechoslovakia vodky. TatraTea shop v Bachledovej doline tak nie je len obchod, ale aj zážitok. Miesto, kde sa stretávajú moderný život a tradičné hodnoty spojené s prírodou.

Verified by MonsterInsights