©2021 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Stravovanie

Stravovanie

Prevádzky v Bachledovej doline a okolí

Reštaurácia PANORAMA

Na vrchole Spišskej Magury sme pre Vás postavili novú dizajnovú  reštauráciu s panoramatickou terasou, detským kútikom a kaviarňou. Jej súčasťou je kompletné zázemie pre rodiny i imobilných, environmentálna učebňa aj suvenírový obchod.

Otváracia doba: Po – Ne: podľa prevádzkovej doby strediska.

Reštaurácia La Gamba

Reštauráciu La Gamba nájdete neďaleko nástupnej stanice lanovky v Bachledovej doline. Ponuku reštaurácie tvorí pizza, cestoviny, polievky a rôzne minútky. Dopĺňa ju široká škála teplých a studených nápojov, ktoré si môžete vychutnať v teple reštaurácie alebo na slnečnej terase.

Otváracia doba: Po – Ne: podľa otváracej doby strediska

Drinkbar Hniezdo

Drinkbar Hniezdo sa nachádza na vrchole Spišskej Magury pri výstupe z lanovky. Nájdete v ňom širokú ponuku teplých i studených nápojov. Pri ich konzumácii sa môžete po celú dobu kochať krásnym výhľadom na Belianske Tatry a za pekného počasia chytať bronz priamo pri bare.

Otváracia doba: Po – Ne: podľa otváracej doby strediska

Reštaurácia Hotela Bachledka Strachan****

Hotelová reštaurácia ponúka pestrú paletu kvalitných čerstvých jedál a výborných nápojov. Očarí Vás jej krásny interiér v goralskom štýle i pestrý večerný program. V ponuke nájdete aj vynikajúce raňajky a večere formou bufetových stolov.

Otváracia doba: Po – Ne: 8:00 – 22:00