©2021 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Stravovanie

Stravovanie

Prevádzky v Bachledovej doline a okolí

Reštaurácia PANORAMA

Reštaurácia PANORAMA Bachledka je nová moderná dizajnová  reštaurácia s panoramatickou terasou, detským kútikom a kaviarňou priamo pri výstupnej stanici kabínovej lanovky. Jej súčasťou je kompletné zázemie pre rodiny i imobilných, environmentálna učebňa aj suvenírový obchod. Celá budova je s citom osadená do okolitej prírody, nenarúša panorámu Spišskej Magury a z jej priestorov a slnečnej terasy je očarujúci výhľad na masív Belianskych Tatier.  Vybrať si môžete zo širokej škály teplých i studených nápojov a denne pripravovaných jedál z lokálnych surovín. K dispozícii sú chutné polievky, výborné domáce cestoviny, tradičné jedlá, šalátový bufet i čerstvé múčniky.

Otváracia doba: Po – Ne: podľa prevádzkovej doby strediska.

Reštaurácia La Gamba

Reštauráciu La Gamba nájdete neďaleko nástupnej stanice lanovky v Bachledovej doline. Ponuku reštaurácie tvorí pizza, cestoviny, polievky a rôzne minútky. Dopĺňa ju široká škála teplých a studených nápojov, ktoré si môžete vychutnať v teple reštaurácie alebo na slnečnej terase.

Otváracia doba: Po – Ne: podľa otváracej doby strediska

Drinkbar Hniezdo

Drinkbar Hniezdo sa nachádza na vrchole Spišskej Magury pri výstupe z lanovky. Nájdete v ňom širokú ponuku teplých i studených nápojov. Pri ich konzumácii sa môžete po celú dobu kochať krásnym výhľadom na Belianske Tatry a za pekného počasia chytať bronz priamo pri bare.

Otváracia doba: Po – Ne: podľa otváracej doby strediska

Momentálne mimo prevádzky.

Reštaurácia Hotela Bachledka Strachan****

Hotelová reštaurácia ponúka pestrú paletu kvalitných čerstvých jedál a výborných nápojov. Očarí Vás jej krásny interiér v goralskom štýle i pestrý večerný program. V ponuke nájdete aj vynikajúce raňajky a večere formou bufetových stolov.

Otváracia doba: Po – Ne: 8:00 – 22:00

Kaviareň s cukrárňou

Na novej pešej zóne hneď vedľa nástupnej stanice 10-miestnej lanovky Gondola Bachledka nájdete viacero nových služieb, ale aj novú cukráreň s kaviarňou. Príďte ochutnať voňavú kávu praženú lokálne a čerstvý koláčik.

Otváracia doba: Podľa otváracích hodín strediska