©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Stravovanie

Stravovanie

Prevádzky v Bachledovej doline a okolí

Reštaurácia PANORAMA

Reštaurácia PANORAMA Bachledka je nová moderná dizajnová  reštaurácia s panoramatickou terasou, detským kútikom a kaviarňou priamo pri výstupnej stanici kabínovej lanovky. Jej súčasťou je kompletné zázemie pre rodiny i imobilných, environmentálna učebňa aj suvenírový obchod. Celá budova je s citom osadená do okolitej prírody, nenarúša panorámu Spišskej Magury a z jej priestorov a slnečnej terasy je očarujúci výhľad na masív Belianskych Tatier.  Vybrať si môžete zo širokej škály teplých i studených nápojov a denne pripravovaných jedál z lokálnych surovín. K dispozícii sú chutné polievky, výborné domáce cestoviny, tradičné jedlá, šalátový bufet i čerstvé múčniky.

Otváracia doba: Po – Ne: podľa prevádzkovej doby strediska.

Kaviareň s cukrárňou

Na pešej zóne hneď vedľa nástupnej stanice 10-miestnej lanovky Bachledka nájdete viacero nových služieb, ale aj novú cukráreň s kaviarňou. Príďte ochutnať voňavú kávu praženú lokálne a čerstvý koláčik.

Otváracia doba: Podľa otváracích hodín strediska

Grill bar PANORAMA

Vychutnajte si čerstvú, práve upečenú chrumkavú pizzu na slnkom zaliatej panoramatickej terase reštaurácie PANORAMA Bachledka uprostred Spišskej Magury. Či si pochutnáte na tradičnej goralskej pizzi Tri doliny alebo exotickom Hawaji budete nadšení.

Otváracia doba: Podľa otváracích hodín strediska

Aprés Ski PANORAMA

Po prechádzke v korunách stromov dobre padne čapované remeselné pivo Kaltenecker alebo kvalitná káva s koláčikom. Vychutnať si ju môžete na terase s výhľadom na Belianske Tatry alebo priamo v bare. Príjemný oddych môžete spojiť s návštevou suvenírov hneď vedľa.

Otváracia doba: Podľa otváracích hodín strediska

Verified by MonsterInsights