©2019 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Stravovanie

Stravovanie

Prevádzky v Bachledovej doline a okolí

Panoráma Bachledka

Na vrchole Spišskej Magury pre Vás pripravujeme novú dizajnovú reštauráciu s panoramatickou terasou, detským kútikom a kaviarňou. Jej súčasťou bude kompletné zázemie pre rodiny i imobilných, environmentálna učebňa aj suvenírový obchod. Otvorenie reštaurácie je plánované na leto 2019.

Otváracia doba: Po – Ne: podľa otváracej doby strediska

Reštaurácia La Gamba

Reštauráciu s Aprésski barom La Gamba nájdete neďaleko nástupnej stanice lanovky v Bachledovej doline. Ponuku reštaurácie tvorí pizza, cestoviny, polievky a rôzne minútky. Dopĺňa ju široká škála teplých a studených nápojov, ktoré si môžete vychutnať v teple reštaurácie alebo na slnečnej terase.

Otváracia doba: Po – Ne: podľa otváracej doby strediska

Reštaurácia Hotela Bachledka Strachan****

Hotelová reštaurácia ponúka pestrú paletu kvalitných čerstvých jedál a výborných nápojov. Očarí Vás jej krásny interiér v goralskom štýle i pestrý večerný program. V ponuke nájdete aj vynikajúce raňajky a večere formou bufetových stolov.

Otváracia doba: Po – Ne: 8:00 – 22:00

REŠTAURÁCIA JE PRE PRESTAVBU HOTELA POČAS ROKA 2019 ZATVORENÁ. 

Drinkbar Hniezdo

Drinkbar Hniezdo sa nachádza na vrchole Spišskej Magury pri výstupe z lanovky. Nájdete v ňom širokú ponuku teplých i studených nápojov. Pri ich konzumácii sa môžete po celú dobu kochať krásnym výhľadom na Belianske Tatry a za pekného počasia chytať bronz priamo v bare.

Otváracia doba: Po – Ne: podľa otváracej doby strediska

Bufet pod Sedačkou

V bufete nájdete širokú ponuku minutiek a jedál rýchleho občerstvenia, teplých i studených nápojov. Nachádza sa pri výstupnej stanici Gondoly Bachledka a disponuje slnečnou terasou s ležadlami a očarujúcim výhľadom na Belianske Tatry.

Otváracia doba: Po – Ne:  podľa otváracej doby strediska