©2019 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Stravovanie

Stravovanie

Prevádzky v Bachledovej doline a okolí

Kam dnes na obed?

Ochutnajte napríklad:

  • Do chrumkava upečené bravčové rebierka s nakladanou zeleninou a čerstvým chlebom. Reštaurácia La Gamba – 10,90€
  • Sladká parená buchta plnená čučoriedkovým džemom preliata maslom. Bistro Furmanec – 4,50€
  • Chrumkavé kuracie kúsky v sezame s hranolkami. Bistro Jezersko – 7€

Reštaurácia La Gamba

Reštauráciu s Aprésski barom La Gamba nájdete neďaleko nástupnej stanice lanovky v Bachledovej doline. Ponuku reštaurácie tvorí pizza, cestoviny, polievky a rôzne minútky. Dopĺňa ju široká škála teplých a studených nápojov, ktoré si môžete vychutnať v teple reštaurácie alebo na slnečnej terase.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 16:00

Reštaurácia Hotela Bachledka Strachan****

Hotelová reštaurácia ponúka pestrú paletu kvalitných čerstvých jedál a výborných nápojov. Očarí Vás jej krásny interiér v goralskom štýle i pestrý večerný program. V ponuke nájdete aj vynikajúce raňajky a večere formou bufetových stolov.

Otváracia doba: Po – Ne: 8:00 – 22:00

Drinkbar Hniezdo

Drinkbar Hniezdo sa nachádza na vrchole Spišskej Magury pri výstupe z lanovky. Nájdete v ňom širokú ponuku teplých i studených nápojov. Pri ich konzumácii sa môžete po celú dobu kochať krásnym výhľadom na Belianske Tatry a za pekného počasia chytať bronz priamo v bare.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 16:00

Bufet pod Lanovkou

V bufete nájdete širokú ponuku minutiek a jedál rýchleho občerstvenia, teplých i studených nápojov. Nachádza sa pri výstupnej stanici Gondoly Bachledka a disponuje slnečnou terasou s ležadlami a očarujúcim výhľadom na Belianske Tatry.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 16:00

Bistro Jezersko

Bistro Jezersko nájdete pri nástupnej stanici lanovky v Jezersku. Ponuku tvoria jedlá rýchleho občerstvenia a minútky, tak ako aj teplé a studené nápoje. Bistro má posedenie vo vnútri a na vonkajšej terase.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 16:00

Bistro Furmanec

Bistro Furmanec nájdete pri nástupnej stanici vleku vo Frankovej. Posedieť si môžete vo vnútri i na peknej terase. V Bistre si pochutíte na klasických lyžiarskych chuťovkách i teplom varenom jedle. Silu dočerpáte dobrou kávičkou a dezertom a zohriať sa môžete vareným vínkom či punčom.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 16:00