©2023 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Stravovanie

Stravovanie

Prevádzky v Bachledovej doline a okolí

Kam dnes na obed?

Ochutnajte napríklad:

  • Kuracie stripsy – 6,50€ alebo parenú buchutu s vanilkovým krémom 7,20€ v reštaurácii PANORAMA
  • Do chrumkava upečené bravčové rebierka s nakladanou zeleninou a čerstvým chlebom – 14,90€ v reštaurácii La Gamba 
  • Palacinky s džémom a čokoládou – 5,50€ alebo pečenú klobásu – 5,50€ v bistre Furmanec
  • Chrumkavé kuracie kúsky v sezame s hranolkami – 9,50€ v bistre Jezersko 

Reštaurácia Panorama

Reštaurácia Panorama sa nachádza na hrebeni, vedľa Chodníka korunami stromov. Ponuku tvoria jedlá od polievok, cez čerstvé cestoviny až po domáci hovädzí hamburger či originálne bryndzové halušky. Nachádza sa tu aj  bar kaviareň s vonkajšou terasou.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 16:00

Reštaurácia La Gamba

Reštauráciu s Aprésski barom La Gamba nájdete neďaleko nástupnej stanice lanovky v Bachledovej doline. Ponuku reštaurácie tvorí pizza, cestoviny, polievky a rôzne minútky. Dopĺňa ju široká škála teplých a studených nápojov, ktoré si môžete vychutnať v teple reštaurácie alebo na slnečnej terase.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 16:00

Reštaurácia Hotela Bachledka Strachan****

Hotelová reštaurácia ponúka pestrú paletu kvalitných čerstvých jedál a výborných nápojov. Očarí Vás jej krásny interiér v goralskom štýle i pestrý večerný program. V ponuke nájdete aj vynikajúce raňajky a večere formou bufetových stolov.

Otváracia doba: Po – Ne: 8:00 – 22:00*

Drinkbar Hniezdo

Drinkbar Hniezdo sa nachádza na vrchole Spišskej Magury pri výstupe z lanovky. Nájdete v ňom širokú ponuku teplých i studených nápojov. Pri ich konzumácii sa môžete po celú dobu kochať krásnym výhľadom na Belianske Tatry a za pekného počasia chytať bronz priamo v bare.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 16:00

Bistro Jezersko

Bistro Jezersko nájdete pri nástupnej stanici lanovky v Jezersku. Ponuku tvoria jedlá rýchleho občerstvenia a minútky, tak ako aj teplé a studené nápoje. Bistro má posedenie vo vnútri a na vonkajšej terase.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 16:00

Bistro Furmanec

Bistro Furmanec nájdete pri nástupnej stanici vleku vo Frankovej. Posedieť si môžete vo vnútri i na peknej terase. V Bistre si pochutíte na klasických lyžiarskych chuťovkách i teplom varenom jedle. Silu dočerpáte dobrou kávičkou a dezertom a zohriať sa môžete vareným vínkom či punčom.

Otváracia doba: Po – Ne: 9:00 – 16:00

Verified by MonsterInsights