©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Skupinové zájazdy a výlety

Skupinové zájazdy

Bachledka, obľúbený Chodník korunami stromov a najväčšia novinka Kráľovstvo lesa Bachledka predstavujú zaujímavú destináciu so zábavno-edukačnými atrakciami pre všetky vekové skupiny návštevníkov. Kým deti potešia adrenalínové zastávky, hry, jazda toboganom a detské ihriská, seniori ocenia krásne výhľady, edukačné zastávky a bezbariérovosť atrakcie. Osobitne zaujme milovníkov prírody a fotografov, ktorí objavia nový pohľad na prírodu a hory z vtáčej perspektívy.

Ak ste cestovná kancelária, firma, školský zájazd, zájazd pre seniorov alebo iná skupina návštevníkov, pripravili sme pre Vás špeciálne ponuky.

Školské výlety

V Bachledke máte možnosť zažiť prírodovedu, geológiu a geografiu naživo. Vyberte sa s triedou na poznávaco–dobrodružný výlet do korún stromov. Zážitkové vyučovanie dá školským hodinám úplne iný rozmer. Výklad môžete viesť samy alebo ho prenechať na pracovníkov Pieninského národného parku. Návšteva strediska však zďaleka nie je len o učení. Deti sa na výlete vyšantia na detských ihriskách, bobovej dráhe. Môžete sa vybrať na dobrodružné pátranie po elixíre života alebo na kratšiu túru k Jezerskému jazeru.

V spolupráci s Pieninským národným parkom sme pre Vás pripravili rôzne edukačné programy, pri ktorých Vám sprievodcov budú robiť tí najpovolanejší, pracovníci národného parku. Viac o edukačných programoch sa dočítate tu.

Výlety seniorov

Chodník korunami stromov a areál Bachledky sú ideálnym výletným cieľom pre skupiny seniorov. Fyzickú náročnosť výletu si môžete určiť samy. Návštevníci s pohybovými obmedzeniami ocenia pohodlný vývoz kabínovou lanovkou, bezbariérový pohyb po Chodníku korunami stromov i možnosť zapožičania invalidného vozíka na ňom. Občerstvenie je možné v okolitých bistrách a reštauráciách, kde sme pre Vás pripravili špeciálne menu.

Skupiny návštevníkov nie je potrebné nahlasovať vopred. Ak máte záujem o služby sprievodcu alebo stravu, prosíme o nahlásenie skupiny 7 dní vopred. Skupiny sú prioritne vybavované v Infocentre. Platba je možná v hotovosti alebo platobnou kartou na mieste. V prípade potreby tiež na faktúru s povinnosťou úhrady pred dátumom návštevy.

Objednávky a informácie na: info@bachledka.sk, tel. č.: +421 911 977 455.

ŠKOLSKÝ VÝLET – CHODNÍK KORUNAMI STROMOV

Z CHODNÍKA KORUNAMI STROMOV DO AQUAPARKU AQUACITY POPRAD od 16 EUR

Využite výhodný balíček a kombináciu najlepších atrakcií za najvýhodnejšie ceny. Objavte Tatry z Chodníka korunami stromov, spoznávajte prírodu a spojte svoje zážitky so zábavou v Aquaparku AquaCity Poprad.


Aquapark + Chodník korunami stromov Aquapark + Chodník korunami stromov + Kráľovstvo lesa Obojsmerná lanovka Doplatok Denné menu v AquaCity Poprad Doplatok Denné menu  Bachledova Dolina
ŠTUDENTI OD 15 – 26 rokov 17 EUR X + 10 EUR + 5 EUR + 8 EUR
DETI OD 6 – 14 rokov 16 EUR 23 EUR + 10 EUR + 5 EUR + 8 EUR
Dospelá osoby/ dozor 17 EUR 22 EUR + 10 EUR + 5 EUR + 8 EUR

 • Na vrchole Spišskej Magury, na rozhraní Pieninského a Tatranského národného parku, máte možnosť zažiť unikátnu prechádzku ponad les. Chodník korunami stromov Vás prevedie druhovo pestrým lesom. V stredisku nájdete aj náučný chodník k Jezerskému jazeru, 2 detské ihriská s trampolínami, tubing, mini zoo a bobovú dráhu.
 • Sprievodca – Objednajte si sprievodcu a spoznajte miestnu prírodu zblízka. Ponúkame Vám niekoľko druhov edukačných programov, ktoré Vás prevedú lúkami Zamaguria,  priblížia Vám život vtákov a iných obyvateľov lesa. Pre školské výlety ponúkame sprievodcu zdarma. V prípade záujmu je sprievodcu potrebné objednať 7 dní vopred na nižšie uvedenom kontakte.

ŠKOLSKÝ VÝLET – AQUAPARK AQUACITY POPRAD

AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu. Súčasťou Aquaparku je 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28°C – 38°C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií.

 • CELODENNÝ VSTUP AQUA PACKET ZAHŔŇA : Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku
  RELAXAČNÁ ZÓNA
   – 3 vonkajšie termálne bazény s vodnými atrakciami, 2 kryté termálne bazény Blue Diamond s vodnými barmi, 50m plavecký bazén, parná sauna
  ZÁBAVNÁ ZÓNA – kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s večernou Laser show, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, detské kútiky a ihriská
  Letná prevádzka – Mayská pyramída, vonkajší detský bazén, Fun zóna – nafukovací vodný pirátsky park

KRÁĽOVSTVO LESA – BACHLEDKA

 • dobrodružné lesné detské ihrisko pre celú rodinu, s rozlohou až 4950 m², s 24 rôznymi atrakciami a edukačnými prvkami pre malých a veľkých

PODMIENKY AKCIÍ

 • Nákup vstupeniek a organizácia zájazdu
  Vstupenku / Voucher na spoločnú akciu Chodník korunami stromov + Aquapark si môžete zakúpiť v infocentre Bachledova dolina alebo na pokladniach v Aquaparku AquaCity Poprad. Spoločná vstupenka vám platí 7 kalendárnych dní, počas ktorých môžete navštíviť jednotlivé atrakcie.
 • Skupinový zájazd nemusíte hlásiť vopred. Platba je možná v hotovosti alebo platobnou kartou, pri objednávke vopred aj prevodom na bankový účet. Hromadná vstupenka je vydaná vedúcemu skupiny.
 • Chodník korunami stromov – objednajte si sprievodcu a spoznajte miestnu prírodu zblízka. Ponúkame Vám niekoľko druhov edukačných programov, ktoré Vás prevedú lúkami Zamaguria,  priblížia Vám život vtákov a iných obyvateľov lesa. Pre školské výlety ponúkame sprievodcu zdarma. Rezervácia a nahlasovanie vopred minimálne 7 dní vopred na info@chodnikkorunamistromov.sk  alebo Tel: +421 52 4498 101. Pitný režim (voda) pre účastníkov výletu je zabezpečená počas návštevy chodníka korunami stromov
 • AquaCity Poprad – obedové menu – vo forme polievky a hlavného jedla, výber z 5 druhov menu je potrebné nahlásiť minimálne 2 dni vopred info@aquacity.sk
 • Skupinu, tvorí minimálne 15 osôb kupujúcich rovnaký druh vstupenky. Na každých 25 ks vstupeniek poskytujeme 2 vstupenky rovnakého druhu zdarma. Podmienky platia v prípade návštevy chodníka korunami stromov a Aquaparku AquaCity Poprad
Verified by MonsterInsights