©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Reštaurácia Panorama

Unikátna architektúra ukrytá v lone prírody.  

icon box image

Panoramatická reštaurácia

Chutné jedlo na tanieri, Tatry ako na dlani. Užite si v PANORAME dobrý obed s rodinou a kávu s partnerom alebo drink s kamarátmi.

icon box image

Z lásky a úcty k prírode

V objekte citlivo zasadenom do okolitej prírody myslíme na deti na každom kroku. Detský kútik, stoličky, ihrisko a miesto na prebaľovanie sú u nás samozrejmosťou.

icon box image

Bezbariérový prístup

Prírodu na dosah a chutné jedlo s výhľadom na Tatry chceme popriať všetkým. Celý objekt je preto bezbariérový.

Panorama Bachledka

Ponuka jedál
a nápojov

Ochutnajte špeciality Ždiaru a Zamaguria.
Denne pre Vás pripravujeme čerstvé dobroty z lokálnych surovín. Poznáte lepšiu chuť, ako čerstvé plody lesa? Výrobky z mlieka oviec a kráv pasúcich sa na horských lúkach, mäsa z domáceho chovu a to všetko dochutené bylinkami, ktoré denne kropí rosa a horské slnko im dodáva plnú chuť a vôňu?

Panorama Bachledka

Unikátna architektúra ukrytá v lone prírody

PANORAMA Bachledka je dielom známeho architektonického ateliéru Compass Ten sa rozhodol zasadiť ju do prírody tak, aby ničím nerušila nádherný výhľad na Belianske Tatry, ktorý sa návštevníkom z vrcholu Spišskej Magury naskytá. Namiesto projektovania poschodovej budovy sa architekti rozhodli ukryť objekt do svahu, zakryť ho zelenou pochôdznou strechou a naprojektovať ho tak dômyselne, aby si pohľad na tatranskú prírodu vychutnali návštevníci z každého miesta v reštaurácii a kaviarni.

 • … zároveň sme chceli vytvoriť exteriérové a interiérové priestory, ktoré by človek nevnímal ako budovu, ale ako súčasť okolia.

  Roman Janata
  Roman Janata
 • Hlavná myšlienka návrhu bolo zabezpečiť výhľad na Belianske Tatry zo všetkých kľúčových miest: z vrcholu kopca, z interiéru reštaurácie aj z vonkajších terás.

  Matej Grébert
  Matej Grébert

Panorama Bachledka

S úctou k tradíciám, s láskou k prírode

Príroda je našou najväčšou inšpiráciou, miestom na relax a obľúbeným miestom
pre chvíle trávené s rodinou a priateľmi.

V PANORAME Bachledka sme sa preto usilovali „nakaziť“ týmto nadšením pre prírodu i jej návštevníkov. Prírodné materiály a odtiene farieb nájdete všade v interiéri i exteriéri objektu. Pracovali sme hlavne s drevinami typickými pre túto lokalitu, folklórnymi vzormi a prírodným materiálom. Lesom je inšpirovaný i detský kútik a enviroučebnňa. S históriou Goralov Vás zoznámime na chodbách a iných priestoroch objektu.

Panorama Bachledka

V objekte PANORAMA Bachledka nájdete

Panoramatická reštaurácia fungujúca samoobslužným systémom ponúka 200 miest na sedenie v interiéri a slnečnú terasu s kapacitou 300 miest. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a vybavenie pre deti a rodiny.

V objekte sa tiež nachádza kaviareň s barom, suvenírový obchod, salónik a environmentálna učebňa.

Panorama Bachledka

Všetko
pre deti a rodiny

Dobre vieme, aký náročný môže byť výlet s malými deťmi.
V PANORÁME Bachledka sa preto snažíme myslieť na každý detail, ktorým by sme Vám mohli rodinný výlet zjednodušiť. V reštaurácii nájdete vysoké detské stoličky, detský kútik inšpirovaný prírodou, miesto na prebaľovanie, držiaky na dieťa na toaletách a iné vybavenie, ktoré Vám návštevu s deťmi spríjemní. Detskú stravu Vám rád ohreje personál baru, neváhajte ich o to požiadať. V blízkostí reštaurácie nájdete detské ihriská a rôzne atrakcie pre celú rodinu.

Pravidlá Detský kútik Panorama

Detský kútik Panorama

Panorama Bachledka

Ekológia

V PANORAME Bachledka sa snažíme dosiahnuť čo najvyšší ekologický štandard. Budeme Vám vďační, ak nás nie len pochopíte, ale dokonca podporíte.

 PRETO:

 • Nepoužívame plastové slamky.
 • Nepoužívame jednorazové plastové obaly. Ak máte chuť na kávičku alebo vodu so sebou, v ponuke nájdete niekoľko pohárov, dóz a fliaš na viac použití.
 • Triedime odpad. V reštaurácii a celom areáli nájdete odpadkové koše na triedený odpad. Veľmi Vás prosíme, aby ste vzniknutý odpad triedili správne.
 • Nakupujeme od lokálnych producentov. Väčšina našich dodávateľov je z okolia, čím nezaťažujeme prírodu zbytočnou dopravou tovarov z diaľky.
 • Spotrebuvávame čo najmenej energie. Teplo vznikajúce pri chladení používame na vykurovanie. Staviame z materiálov s dobrou izolačnou schopnosťou a vhodnou orientáciou, aby sme na vykurovanie priestorov spotrebovali čo najmenej energie.
 • Šetríme spotrebu vody a papiera. Pri návšteve toaliet si všimnete nie len batérie šetriace vodu, ale i pisoáre fungujúce úplne bez vody. Ruky si pohodlne usušíte intenzívnym prúdom vzduchu, zbytočné papierové utierky nepoužívame.

PANORAMA BACHLEDKA

Zážitok, ktorý s Vami ostane – oslava či firemný večierok v reštaurácii PANORAMA

Plánujete svadbu, oslavu, podujatie  či firemnú akciu? 👰🏻🤵🏼 Ale stále neviete nájsť to správne miesto? Odteraz to už nebude žiadny problém. Ponúkame Vám prenájom reštaurácie s kapacitou až 220 osôb v lone prírody s výhľadom na Belianske Tatry. Nech je Vaša oslava, konferencia, či dokonca teambuilding, nezabudnuteľný!  Ponuky si pozrite nižšie.

📲 +421 910 977 199

📧 panorama@bachledka.sk

📧 lukas.gally@bachledka.sk

📧 peter.vida@bachledka.sk

Ponuka svadby, osláv, firemných večierkoch

 

Ubytovanie

Strávte krásne dni plné aktivít s partnerom či rodinou na výnimočnom mieste.

Nové dizajnové Apartmány PANORAMA Bachledka sú na samotnom vrchole Spišskej Magury, priamo pri Chodníku korunami stromov. Už len príchod k apartmánom lanovkou je prvým dobrodružstvom. Počas pobytu Vás ich však čaká viac. Zvezte sa s vetrom vo vlasoch bobovou dráhou, vyšantite na detských ihriskách a trampolínach alebo objavte miestnu prírodu pri peších prechádzkach. Aby bol Váš pobyt s deťmi čo najpríjemnenší, zabezpečíme Vám detkú postieľku, turistický nosič i trekingové palice pre pohodlnú turistiku. Pripravené máme pre Vás aj pobytové balíčky, ktoré obsahujú aj chutné raňajky formou bufetových stolov a večeru s výhľadom na tatranské štíty.

Objednávky a bližšie informácie telefonicky na:

0910 977 388
ubytovanie@bachledka.sk.

Otváracia doba

 

Máj – Jún 9.00 – 17:00h
Júl – August 9.00 – 18:00h
September 9.00 – 17:00h
Október – Apríl 9.00 – 16:00h

Kontakt a rezervácia

panorama@bachledka.sk
+421 910 977 199
Tím PANORAMA Bachledka vedie:
Peter Vida, Lukáš Gally

PANORAMA Bachledka

PANORAMU Bachledka nájdete na výstupnej stanici lanovky Bachledka pri Chodníku korunami stromov. Dostupná je kabínovou lanovkou z Bachledovej doliny alebo hodinovou pešou túrou z Bachledovej doliny, Jezerska alebo Malej Frankovej.

Verified by MonsterInsights