©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Gorgyho lyžiarska škola

 

Využite služby našej lyžiarskej školy. Naučíme Vás lyžovať ľahko, hravo a dobre.

Nečakajte na voľného inštruktora a zarezervujte si lekciu telefonicky ešte z domu na +421 910 977 399

Vstup do areálu lyžiarskej školy je povolený iba s našim inštruktorom.

 

Cenník lyžiarskej školy nájdete tu. 

 

Gorgyho lyžiarska škola

Navštívte naše nové kontaktné miesto na pešej zóne strediska Bachledka Ski & Sun!

Naučte sa lyžovať a snowboardovať ako profesionál alebo len tak rekreačne, pre radosť. Tím skúsených inštruktorov postaví na lyže i tých najväčších bojkov. Či ste škôlkar alebo dôchodca, naši vždy usmiati inštruktori Gorgyho lyžiarskej školy naučia lyžovať každého.

Výučba prebieha v Gorgyho lyžiarskej škole na hrebeni , kde sa nachádzajú tri dopravníkové pásy (24, 30 a 100m), rôzne prekážky a trať s rozprávkovými postavičkami, ktoré premenia učenie sa na hru. Vybrať si môžete medzi efektívnou individuálnou výučbou alebo zábavnou kolektívnou lekciou v lyžiarskej škôlke. Aby ste si boli istý, že v škole bude voľné miesto a nemuseli čakať, odporúčame zarezervovať si hodinu vopred telefonicky alebo e-mailom. Školu nájdete napravo od výstupnej stanice Bachledka. Zatiaľ, čo sa deti budú zabávať v Gorgyho lyžiarskej škole, vy môžete brázdiť zjazdovky v Bachledke, navštíviť Chodník korunami stromov alebo si vychutnávať nápoj na slnečnej terase novej reštaurácie Panorama.

Lyžiarsky výstroj vrátane prilby nemusíte kupovať. Ak si nie ste istí, ako často sa dostanete na lyže, nerobte zbytočnú investíciu a výstroj si požičajte v požičovni oproti Infocentra. Ceny požičovne sú veľmi priaznivé a zároveň máte záruku, že výstroj je vždy v 100% stave. Ak máte objednanú lekciu v škole, dorazte do strediska aspoň 30 minút vopred. Ak si chcete požičať aj výstroj, dorazte hodinku vopred, aby ste sa vyhli zbytočnému stresu.

Služby lyžiarskeho inštruktora zabezpečíme po dohode aj pre Váš školský lyžiarsky výcvik. Tu si môžete pozrieť podmienky a ponuky pre lyžiarske kurzy.

Bachledka je ideálnym miestom pre lekciu lyžovania. Či už ste úplný začiatočník alebo máte dlhoročné skúsenosti, v lyžovaní sa vždy môžete niečo nové naučiť.

V akom veku je najlepšie naučiť dieťa lyžovať? Ako prebiehajú prvé kroky na lyžiach? Čomu sa vyvarovať? Viac o detskej výučbe nájdete tu.

Lyžovanie, ako takmer čokoľvek iné, sa stáva zábavnejším, keď sa zlepšujete. 7 užitočných tipov, ktoré vám pomôžu stať sa lepším lyžiarom a čo najlepšie stráviť čas na snehu.

 

Rezervácie

+421 910 977 399

skola@bachledka.sk

 

Naučte sa s nami lyžovať

 

Kde nájdete lyžiarsku školu

Areál lyžiarskej školy sa nachádza na hrebeni, napravo od výstupnej stanice lanovky Bachledka

 

Dôležité informácie

Gorgyho lyžiarska škola Bachledka sa nachádza na zjazdovke Hrebeň (pri výstupnej stanici lanovky Bachledka). Ak idete na hrebeň, nezabudnite si vyhradiť dostatočný čas na kúpu skipasu a presun – aspoň 30 min. Ak ešte neviete či budete lyžovať často, využite ponuku požičovne lyží a nekupujte si zbytočne vlastný výstroj. Kompletne vybavenú požičovňu lyží nájdete na pešej zóne v Bachledovej doline. Na požičanie lyží si vyčleňte 30-60 min. času.

Ak výučba prebieha v hornom areáli školy, má žiak školy a jeho doprovod (max. 1 dospelá osoba) nárok na obojsmerný vývoz kabínovou lanovkou zdarma. Lístky na lanovku Vám budú vydané v infocentre, kde personál vidí rezervačný kalendár školy.

Žiak je povinný byť v areáli lyžiarskej školy, oblečený a v lyžiarskom výstroji s lyžami minimálne 5 minút pred jej začiatkom. Neskorší príchod sa započítava do času lyžiarskej lekcie.

Ak je žiak školy začiatočník a lyžuje len v priestoroch školy a využíva dopravníkový pás nepotrebuje skipas. Ak využíva aj ďalšie prepravné zariadenia v stredisku – lanovky a vleky musí si zakúpiť skipas.

Dĺžka lyžiarskej lekcie je 50 minút.

Výučba môže prebiehať v slovenskom, poľskom, anglickom, nemeckom, španielskom, ruskom alebo ukrajinskom jazyku.

 

 

Storno podmienky

Lekciu je možné stornovať alebo preložiť bezplatne do 24 hodín pred dohodnutým začiatkom lekcie a to telefonicky alebo e-mailom.

Verified by MonsterInsights