©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Kráľovstvo Lesa

Kráľovstvo Lesa

S láskou k prírode

Kráľovstvo lesa – Zábava pre celú rodinu

„Neprestávame sa hrať, pretože starneme; starneme, pretože sa prestávame hrať“. G.B.Shaw

Kráľovstvo lesa Bachledka predstavuje novú dimenziu zábavy pre všetkých tých, ktorí majú dostatok energie. Obrovské baranidlo, viacúrovňový lanový park, Pokuston či megatrampolína je len pár z vyše dvadsiatky rôznych prvkov, ktoré si môžete vyskúšať na ploche takmer 5000 m2. Celé ihrisko vyrástlo na horskej lúke a uprostred lesa. Jeho súčasťou je aj hravá edukácia a interaktívne spoznávanie prírody. Kým sa deti vybláznia, rodičia si môžu oddýchnuť na lavičkách a kochať sa výhľadmi na okolitú prírodu.

V areáli sa nachádza aj malý suvenírový obchod, kde si okrem rôznych zaujímavých pamiatok môžete dokúpiť aj malé občerstvenie.

S láskou k prírode

Samotné umiestnenie multifunkčného ihriska Kráľovstvo lesa Bachledka v objatí Spišskej Magury je jedinečné. Z oboch strán je obklopené národnými parkami Tatier a Pienin, a preto je našou povinnosťou prírodu chrániť.

Ihrisko a všetky jeho súčasti sú inšpirované lesom a životom jeho obyvateľov. Vyskúšajte si, ako sa pohybuje mravec v chodbičkách mraveniska či pavúk vo svojej sieti. Atrakcie sú vyrobené z masívneho agátového dreva bez chemických náterov a sú vhodné aj pre tých najmenších.

Napnite uši a započúvajte sa do originálneho dendrofónu, podľa hmatu zistite rozdiely medzi stromami a spoznajte lesných operencov. Naše ihrisko je nielen veľkou zábavou, ale aj učebňou, v ktorej sa niečo nové naučia nielen detí, ale aj mama, otec, babka, či dedko ☺. Nazrite do života medveďa, vlka, rysa či majestátneho orla a odhaľte ich tajomstvá.

Bližšie informácie o Kráľovstve
Verified by MonsterInsights