©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Horská kára Bachledka

Horské káry v Bachledke

Ak máte radi dobrodružstvo a nádhernú prírodu, tak určite by ste nemali vynechať výlet na horských kárách v Bachledke. Táto novinka, nachádzajúca sa v nádhernej oblasti Belianských Tatier na Slovensku, ponúka nezabudnuteľný zážitok pre návštevníkov.

Horské káry v Bachledke sú adrenalínovými vozidlami, ktoré vás z Hrebeňa dostanú po 2,5 km dráhe až na samotné parkovisko v Bachledovej doline. Počas cesty budete mať možnosť obdivovať úchvatný výhľad na okolitú prírodu, hory a dolinu. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o flóru a faunu, je táto oblasť bohatá na rôzne druhy rastlín a živočíchov, ktoré môžete pozorovať počas výletu, či jazdy.

Samotná jazda na horských kárach je vzrušujúca a adrenalínová. Vozidlá sú vybavené modernou technológiou a bezpečnostnými prvkami, čo zaručuje plynulú a bezpečnú jazdu. Počas jazdy si môžete vychutnať rýchlosť a pocit slobody, keď sa preháňate okolo zákrut a strmých svahov.

Horské káry v Bachledke sú otvorené počas letnej sezóny v prevádzkovom čase ako aj lanová dráha. Posledná jazda károu je pol hodiny pred ukončením dennej prevádzky. Prevádzkové hodiny sa môžu meniť v závislosti od ročného obdobia, či nepriaznivého počasia, preto je vždy dobré si skontrolovať aktuálne informácie pred plánovaným výletom. Káry sú ohraničené vekom a to od 12 rokov, kedy od 12 do 15 rokov musí ísť dieťa  s osobou staršou ako 18 rokov, ktorá hradí plnú sumu káry a je v samostatnej káre.

Posledná jazda horskou károu je o 17:30 hod.

Takže ak hľadáte niečo nové a vzrušujúce, vyrazte na výlet na horských kárach.

Verified by MonsterInsights