©2022 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Lyžiarske školské kurzy

Užite si lyžiarsky kurz v Bachledke v pohode a s novými zážitkami.

Najväčšou výhodou a novinkou tohtoročnej sezóny je rozšírená ponuka pre školské lyžiarske zájazdy. V rámci balíčkov je naplánovaný harmonogram na každý deň počas celého kurzu, od rozcvičky až po návštevu Chodníka, či pre najmenších vstup do Detského sveta s rôznymi atrakciami. Užite si u nás pohodový kurz aj pre učiteľov a pre svojich žiakov. Zodpovednosť a bezpečnosť je na našich profesionálnych inštruktoroch a ich znalosť strediska rozšíri možnosti objavovania strediska aj pre pokročilejších lyžiarov. Celý balíček je za veľmi výhodnú cenu a doobjednať si môžete aj obedy priamo na svahu. Ušetríte si tak viacnásobné presúvanie sa z ubytovania ku nám a naspäť viackrát za deň.

Lyžiarsky kurz môže byť zábava, a to nielen pre žiakov. Na kurzoch v Bachledke si lyžovačku užijú všetci. Celosezónna garancia snehu zabezpečí, že sa kurz bude môcť konať po 10.1.2022 kedykoľvek počas zimnej sezóny. Výučba prebieha na umelo zasnežovaných zjazdovkách v celkovej dĺžke až  6 km, vďaka čomu poskytuje dostatok priestoru na tréning. V stredisku nájdete zjazdovky všetkých stupňov náročností, vďaka ktorým bude kurz zaujímavý nielen pre začínajúcich, ale aj pre pokročilých lyžiarov.  Pre pohodlnú prepravu budú  slúžiť návštevníkom  10-miestna kabínová lanovka,  4-sedačková lanovka Jezersko a 6 lyžiarskych vlekov.

V rezorte je k dispozícii  nový Bachledka Detský svet, ktorého súčasťou je  najväčšia lyžiarska škola v okolí, či Snowcamp. V Gorgyho lyžiarskej škole  sú dva dopravníkové pásy (24 a 100m), rôzne prvky pre hravé lyžovanie a moderné metodické postupy profesionálnych inštruktorov. Výučba je doplnená o zábavu v podobe snowtubingu, minikolotoča, či minisánkovanie v areáli Bachledka Detský svet. Mimo areál lyžiarskej školy sa ešte nachádza 2,5km dlhá sankárska dráha s prírodným snehom.

Čakajú Vás aj ďalšie atrakcie ako Chodník korunami stromov, či osvetlené klzisko v Jezersku.  K dispozícii je aj kompletne vybavená požičovňa lyží a profesionálni inštruktori. Prístup do strediska je možný z troch rôznych strán: Ždiar – Bachledova dolina, Jezersko alebo Malá Franková.

 

Termín kurzu: cena pre lyžiarske kurzy platí od 10.1.2022.

Skipas: účastníkom lyžiarskeho kurzu sa vydávajú skipasy na celú dĺžku pobytu pre celú skupinu naraz. Musí pritom ísť o 5 za sebou nasledujúcich dní, t. j. pondelok až piatok. Záloha za každý skipas je 2 € a platí sa v hotovosti pri vyzdvihnutí skipasov.  Skipas je neprenosný.

Veľkosť skupiny: skupinu tvorí minimálne 10 žiakov. Pre 10 žiakov je potrebné zabezpečiť jedného inštruktora /pedagóga.

V prípade materskej školy je min. počet 6 žiakov na skupiny a maximálny 8, z dôvodu kvalitnejšieho prístupu k výučbe.

Učitelia/Inštruktori majú nárok na skipas v rovnakej cene a s rovnakými podmienkami  ako žiaci. Nárok na skipas za 8 eur má 1 inštruktor / pedagóg   na 10 žiakov (v prípade materskej školy na 8 žiakov). Inštruktori / pedagógovia nad tento rámec si kupujú skipas podľa platného cenníka.

Požičovňa:cena za set obsahuje lyže, lyžiarky, palice a prilbu. Počet lyžiarskych setov nahlasuje škola vopred spolu s počtom žiakov. Formulár sa nachádza na web stránke.

Úschovňa:v stredisku je možné uschovať lyže bezplatne, no len na vlastné riziko.

Skibus: ak chce škola využiť službu skibusu, nahlasuje to minimálne  24 hodín vopred spolu s veľkosťou skupiny, adresou ubytovania a časom odchodu. Služba skibusu je poskytovaná len z obce Ždiar. Cena za obojsmernú jazdu skibusom je 1€/ osoba/ deň a platí sa spolu so skipasmi a za celý lyžiarsky výcvik.

Poskytujeme aj službu skibus priamo spred škôlky, či školy – bližšie info v samostatných ponukách.

Platba za kurz: pri objednávke lyžiarskeho kurzu škola uvedie, či bude za kurz platiť v hotovosti pri vyzdvihnutí skipasov alebo faktúrou po ukončení kurzu. Faktúra bude škole zaslaná poštou so splatnosťou 14 dní od jej vystavenia.

Ceny: pre sezónu 2021/22 platia ceny uvedené v cenníku nižšie. Stredisko si vyhradzuje právo na zmenu cien a podmienok pre tento produkt.

Nahlásenie lyžiarskeho kurzu: škola je povinná nahlásiť lyžiarsky kurz najneskôr 10 dní vopred zaslaním objednávky a vyplneného tlačiva pre lyžiarsky kurz, prípadne vlastným tlačivom. Prihláška musí  obsahovať menný zoznam žiakov a inštruktorov, dátum konania kurzu, identifikačné údaje školy, služby, o ktoré má škola záujem, pečiatku školy, podpis riaditeľa školy a spôsob platby. Objednávku lyžiarskeho kurzu prosíme zaslať e-mailom na adresu info@bachledka.sk.

FORMULÁR na PRIHLÁSENIE na lyž. kurz – Základné školy

FORMULÁR na PRIHLÁSENIE na lyž. kurz – Stredné školy

FORMULÁR na PRIHLÁSENIE na lyž. kurz – Vysoké školy

Ponuka a podmienky pre lyžiarske kurzy – MATERSKÉ ŠKOLY

Ponuka a podmienky pre lyžiarske kurzy – ZÁKLADNÉ ŠKOLY

Ponuka a podmienky pre lyžiarske kurzy – STREDNÉ ŠKOLY

Ponuka a podmienky pre lyžiarske kurzy – VYSOKÉ ŠKOLY

 

Bezpečnosť: účastníci kurzu sú povinní dodržiavať bezpečnostné pokyny –Biely kódex, mať reflexnú vestu a prilbu.

 

 

 

Cenník lyžiarske kurzy 2021/2022

 

Žiak Pedagóg ZŠ Študent Pedagóg SŠ Študent Pedagóg VŠ
Skipas 8 € os./deň 8 € os./deň 12 € os./deň
Skibus 1 € os./deň 1 € os./deň 1 € os./deň
Lyžiarsky set 8 € os./deň 8 € os./deň 8 € os./deň