©2019 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Lyžiarske školské kurzy

Lyžiarske školské kurzy

Lyžiarsky kurz môže byť zábava, a to nielen pre žiakov. Na kurzoch v Bachledke si lyžovačku užijú všetci. Celosezónna garancia snehu zabezpečí, že sa kurz bude môcť konať po 7.1.2019 kedykoľvek počas zimnej sezóny. Výučba prebieha na umelo zasnežovaných zjazdovkách v celkovej dĺžke až  6 km, vďaka čomu poskytuje dostatok priestoru na tréning. V stredisku nájdete zjazdovky všetkých stupňov náročností, vďaka ktorým bude kurz zaujímavý nielen pre začínajúcich, ale aj pre pokročilých lyžiarov.  Pre pohodlnú prepravu budú  slúžiť návštevníkom  kabínová lanovka,  štvorsedačková lanovka a 5 lyžiarskych vlekov.

V rezorte sú k dispozícii dva detské lyžiarske areály s dopravníkovým pásom a rôznymi prvkami pre hravé lyžovanie. Pobyt na svahu spríjemňujú bufety a rôzne atrakcie ako Chodník korunami stromov, snowrafting či osvetlené klzisko v Jezersku.  K dispozícii je aj kompletne vybavená požičovňa lyží a profesionálni inštruktori. Prístup do strediska je možný z troch rôznych strán: Ždiar – Bachledova dolina, Jezersko alebo Malá Franková.

Termín kurzu: cena pre lyžiarske kurzy platí od 7.1.2019.

Skipas: účastníkom lyžiarskeho kurzu sa vydávajú skipasy na celú dĺžku pobytu pre celú skupinu naraz. Musí pritom ísť o 5 za sebou nasledujúcich dní, t. j. pondelok až piatok. Záloha za každý skipas je 2 € a platí sa v hotovosti pri vyzdvihnutí skipasov.  Skipas je neprenosný.

Veľkosť skupiny: skupinu tvorí minimálne 10 žiakov. Pre 10 žiakov je potrebné zabezpečiť jedného inštruktora /pedagóga.

Učitelia/Inštruktori majú nárok na skipas v rovnakej cene a s rovnakými podmienkami  ako žiaci. Nárok na skipas za 8 eur má 1 inštruktor / pedagóg   na 10 žiakov. Inštruktori / pedagógovia nad tento rámec si kupujú skipas podľa platného cenníka.

Požičovňa:cena za set obsahuje lyže, lyžiarky a palice (bez prilby). Počet lyžiarskych setov nahlasuje škola vopred spolu s počtom žiakov.

Úschovňa:v stredisku je možné uschovať lyže bezplatne, no len na vlastné riziko.

Skibus: ak chce škola využiť službu skibusu, nahlasuje to minimálne  24 hodín vopred spolu s veľkosťou skupiny, adresou ubytovania a časom odchodu. Služba skibusu je poskytovaná len z obce Ždiar. Cena za obojsmernú jazdu skibusom je 1€/ osoba/ deň a platí sa spolu so skipasmi a za celý lyžiarsky výcvik.

Platba za kurz: pri objednávke lyžiarskeho kurzu škola uvedie, či bude za kurz platiť v hotovosti pri vyzdvihnutí skipasov alebo faktúrou po ukončení kurzu. Faktúra bude škole zaslaná poštou so splatnosťou 14 dní od jej vystavenia.

Ceny: pre sezónu 2018/19 platia ceny uvedené v cenníku nižšie. Stredisko si vyhradzuje právo na zmenu cien a podmienok pre tento produkt.

Nahlásenie lyžiarskeho kurzu: škola je povinná nahlásiť lyžiarsky kurz minimálne 10 dní vopred zaslaním objednávky a vyplneného tlačiva pre lyžiarsky kurz, prípadne vlastným tlačivom. Prihláška musí  obsahovať menný zoznam žiakov a inštruktorov, dátum konania kurzu, identifikačné údaje školy, služby, o ktoré má škola záujem, pečiatku školy, podpis riaditeľa školy a spôsob platby. Objednávku lyžiarskeho kurzu prosíme zaslať e-mailom na adresu info@bachledka.sk. TLAČIVO NA STIAHNUTIE

Bezpečnosť: účastníci kurzu sú povinní dodržiavať bezpečnostné pokyny –Biely kódex, mať reflexnú vestu a prilbu.

 

 

 

Cenník lyžiarske kurzy 2018/2019

 

Žiak Pedagóg ZŠ Študent Pedagóg SŠ Študent Pedagóg VŠ
Skipas 8 € os./deň 8 € os./deň 12 € os./deň
Skibus 1 € os./deň 1 € os./deň 1 € os./deň
Lyžiarsky set 12 € os./deň 12 € os./deň 12 € os./deň