©2021 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Deti a rodiny

Atrakcie a zážitky počas celého roka v Bachledke

 

Deti a rodiny

Bobová dráha

V Bachledke máte možnosť zviezť sa na najdlhšej bobovej dráhe v Tatrách. Ma dĺžku 1 200 metrov a 15 zákrut, čo je zárukou výnimočného zážitku z jazdy. Prevýšenie dráhy je 111 metrov a maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť, je 40 km/hod. Jej prepravná kapacita je 200 osôb za hodinu. Nástup na bobovú dráhu je pri vrchnej stanici lanovky. Jazda na nej je bezpečná, rýchlosť si reguluje sám návštevník. Staršie deti na nej jazdia samé, mladšie s rodičmi. Cenník lístkov

Od 7.10.2020 je do otvorenia letnej sezóny 2021 bobová dráha mimo prevádzky.

 

Mini farma s poníkmi

Deti majú zvieratká radi a ešte radšej ich kŕmia. V Bachledke na hrebeni vedľa detského sveta nájdete v lete aj  mini farmu, kde sa detí môžu povoziť na poníkovi, či nakŕmiť ovečky.

Cena 1 jazdy (2 kolá) 2€.

Od 7.10.2020 je do otvorenia letnej sezóny 2021 Mini farma mimo prevádzky.

V prípade nepriaznivých podmienok, je atrakcia mimo prevádzky.

 

Detské ihriská

Na všetky hravé a neposedné deti čakajú v Bachledke dva detské ihriská, kde sa s kamarátmi vybláznia. Vy si zatiaľ môžete vychutnávať výhľad na Tatry s kávou v ruke z neďalekej terasy či lavičky pri ihrisku. Tunel, hojdačky, šmýkačky, preliezky i hrad – to všetko nájdete na detských ihriskách pri vrcholovej stanici Gondoly Bachledka.

Trampolíny

Kto skáče, nehnevá sa. Vyskáčte sa do zbláznenia na veľkých trampolínach v detskom areáli na vrchole Spišskej Magury. Prebytočná energia sa stratí a o zábavu detí bude hneď postarané.

7min. / 2€

Od 7.10.2020 sú do otvorenia letnej sezóny 2021 trampolíny mimo prevádzky.

Náučný chodník a lesné hry

Na detskom náučnom chodníku čakajú deti zaujímavé lesné hry. Malí turisti na nich musia uhádnuť, čím sa živia lesné zvieratká, ktorý strom má aké listy, ktorá rastlina ma aký plod či ktorému zvieraťu patria zvláštne stopy.  Lesné hry v Bachledke spájajú zábavu i poučenie a hravou formou učia deti o živote v prírode.

Sokoliarske vystúpenia

V okolí areálu vstupu na Chodník korunami stromov na Vás čakajú Sokoliari Majstra Vagana s vystúpeniami. Detí môžu zažiť dravce celkom zblízka, dokonca ich kŕmiť, či sa s nimi vyfotiť na pamiatku.

 

Sokoliarkse vystúpenia prebiehajú od 1.7. do 31.8. každý deň.

Turistický chodník na Jezersko jazero

Vyberte sa turistickým chodníkom na Jezerské jazero a užívajte si 6,5 km dlhú prechádzku s panoramatickými výhľadmi. Prechádzka je vhodná pre celú rodinu, ale myslíte na to, že ste v horách a zvoľte správnu obuv.