©2021 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Bikepark

bikepark

Bike park Bachledka

Z dôvodu prebiehajúcich stavebných prác je Bike park Bachledka v roku 2021 zatvorený. 

Tvorí 5 downhillových trás rôznej náročnosti. Jednoduchá a hravá Family trať s vlnami a klopenkami sa rozrástla o novú časť Natural, ktorá je variantou pre ľahké rekreačné jazdenie.

Skúsenejších jazdcov poteší trať Root sphere vedená cez lúčny i lesný terén s koreňmi i strmšími časťami. Najrýchlejšie i najnáročnejšie sú dve DH trate American dream a Roller coaster s ťažšími úsekmi a prekážkami určené hlavne skúseným jazdcom.

V okolí strediska je vyznačených viac ako 130km horských cyklotrás, na ktorých si prídu na svoje tak začiatočníci a príležitostní cyklisti, ako aj skúsení crosscountry a all mountain jazdci.

Čo si o parku myslí bajkerská špička?

Filip Polc

“SUN Bachledova je nádherné miesto kam veľmi rád chodím. Hneď, ako sa vyveziem lanovkou na kopec, neviem sa vynadívať na ten pohľad na Tatry. Potom sa už len rozhodnúť, či si dať Family, Air DH alebo Freeridovú trať a užit si rýchlu jazdu. Myslím si, že každý si vie nájsť ten správny trail pre seba a užiť si deň s bikom a ďalšími atrakciami čo Bachledka ponúka. Ku tomu všetkému ten milý personál. To sa hocikde nevidí.”

Samuel Pivko

“Stredisko SUN Bachledova je miesto, kde sa vždy veľmi rád vraciam. Vďaka krásnej prírode, super personálu a trailom, ktoré tu sú. Každý biker si tu vie prísť na svoje a na pestrých tratiach rôznych obtiažností sa dá užiť kopec zábavy. Pokiaľ rozmýšľate, kde stráviť víkend s bikom, tak Bachledka je ta správna voľba.”

Matúš Korytko

“Bachledka je pre mňa najlepšie miesto na Slovensku. Krásne prostredie, skvelé služby s ešte lepším personálom a k tomu bikepark plný super tratí. Moja najobľúbenejšia je Air DH, ktorá ja naozaj rýchla a plná skokov. Za tie roky sa tu ozaj cítim ako doma a vždy sa sem rád vraciam.”

Peter Sedlák

“Bachledka, bikepark, je miesto, kde sa vždy rád vraciam. Okrem nádhernej tatranskej prírody si tam viete vychutnať niekoľko bike tratí rôznych náročností, od natural po DH, množstvo prekážok, skokov a klopených zákrut, kde sa dá do sýtosti vyblázniť a zdokonaliť svoje jazdecké schopnosti. Keď už dôjdu sily na biku, doraziť sa vieme na bobovej dráhe 🙂 Vrelo odporúčam”