©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Napísali o nás

Bachledka je láska na prvý pohľad.

Špičková architektúra nekričí a do prírody môže byť zasadená s citom a rešpektom. Dbá hlavne na funkčnosť a ekológiu. Takúto špičkovú architektúru túžite zažiť, ochutnať na vlastnej koži. Čarovná a fascinujúca si dokonale podmaní celé vaše bytie. Nenápadne sa vkradne do vášho srdca a ostane tam navždy.

Reštaurácia v kopci.

Turistický ruch prináša prácu, no zároveň môže byť záťažou pre
prírodu. Slovenským príkladom je Bachledova dolina, ktorá si
v posledných rokoch vyslúžila pozornosť vďaka chodníku korunami
stromov.

Skrytá krása funkcie. Bachledku charakterizuje pokora a citlivosť ku kopcovitej krajine.

Minimalizácia vplyvu nového objektu na vrchole Malej Poľany a splynutie s prostredím bolo dosiahnuté zapustením stavby do zeme.

Bachledova dolina je obľúbeným lyžiarskym strediskom v Spišskej Magure neďaleko rázovitej obce Ždiar na úpätí Belianskych Tatier. Jej popularitu zvýšil v predchádzajúcich rokoch Chodník korunami stromov s pôsobivými výhľadmi na okolitú prírodu, ktorý láka turistov na návštevu po celý rok.

Prechádzku v korunách stromov môžete od septembra 2017 zažiť aj na Slovensku.

Na hrebeni Spišskej Magury v spolupráci s Pieninským národným parkom, v srdci druhovo pestrých lesov, čaká na vás jedinečná drevostavba, 1234 metrov dlhý náučný chodník s miernym stúpaním v korunách stromov.

Chodník vás pohodlne a bezpečne zavedie zo zeme až do úrovne 24 metrov priamo ku korunám stromov. Stanete sa tak súčasťou lesného života a spoznáte mnoho živočíchov a rastlín, ktoré nájdete len málokde.

Verified by MonsterInsights