Otvorené od 9:00 - 16:00
7/7   9/10   90
Webcam  

Doprava

Ak ste na dovolenke v Ždiari alebo Jezersku, môže dovolenkovať aj vaše auto. Do strediska vás pohodlne prepraví skibus. Skibus funguje ako kyvadlová doprava a premáva od 8:40 do 16:20.

Skibus zo Ždiaru premáva denne od 26.12.2016 do 12.3.2017. Funguje ako kyvadlová doprava, jazdí po starej obecnej ceste a zváža ľudí stojacich popri ceste s lyžami.

Skibus z Jezerska premáva denne od 27.12.2016 do 12.3.2017. Jazdí v intervale cca 30 minút a  po hlavnej ceste cez obec a zváža ľudí stojacích popri ceste s lyžami.

Skibus z Kežmarku jazdí denne zo zastávky Zlatý Bažant s odchodom o 7:45. Stojí na zastávkach Veľká Lomnica – areál Tatragolf 8:05,  Stará Lesná – Hotel Horizont 8:20,  Tatranská Kotlina – koliba, jaskyňa 8:45.
Späť z Bachledovej doliny odchádza vždy o 14:45 s rovnakými zastávkami.
Skibus jazdí denne a cesta je pre klientov strediska bezplatná.

Radi by ste sa prišli zabaviť na párty do Aprés ski La Gamba, ale nemáte šoféra? Tento problém už riešiť nemusíte. Do Bachledovej vás zo Ždiaru zvezie pártybus tam aj späť.

Autobusom

Autobusy premávaju pravidelne podľa cestovného poriadku SAD.

  • Poprad – Ždiar
  • Poprad – Bachledová
  • Poprad – Jezersko

Autom

Do Bachledky sa dostanete z Bachledovej doliny (príchod zo Ždiaru, Tatranskej Kotliny), kde sa nachádza veľké záchytne parkovisko a hlavný vstup do strediska.

Príjazd je možný aj zo strany Jezerska, kde je menšie parkovisko. Cesta je úzka, pri príjazde buďte opatrní. Ak je to možné, využite služby skibusu.

Cesta z Malej Frankovej je v prevádzke od spustenia zjazdoviek Furmanec. Z centra obce Malá Franková vedie 2 km dlhá asfaltová cesta až do strediska, kde je odstavná plocha pre cca 100 áut. K prístupu sú navádzacie značky po okolí, začiatok cesta je pri kostole v Malej Frankovej.

Stredisko sa nachádza v Tatrách, kde platí zákaz posypu soľou. Všetky prístupové cesty sú denne odháňané a posypávané kamenivom. Počasie na horách sa mení rýchlo, majte preto pre prípad sneženia či poľadovice pripravené snehové reťaze.

Všeobecné info

Povolená rýchlosť

Obec: 50 km/h
Mimo obce: 90 km/h
Diaľnica: 130 km/h

Povolený alkohol: 0.00 prom

Nezabudnite, že na diaľniciach a rýchlostných komunikáciách potrebujete elektronickú diaľničnú známku!