©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Staň sa Kráľom Bachledky!

Staň sa Kráľom Bachledky!
Júl 9 Juraj Soltys


Staň sa Kráľom Bachledky

Podmienky k aktivite

 

Trvanie: 01.6.2024 – 1.10.2024

 

Kde nájdeš brožúry?

Brožúry k aktivite „Staň sa Kráľom Bachledky“ sa rozdávajú v Infocentre a na pokladniach na pešej zóne a sú taktiež umiestnené v stojane pri dolnej stanici lanovky na Spišskú Maguru.

 

Ako a kde získam pečiatku?

Pečiatky za vstup získaš po preukázaní zakúpenej vstupenky (predložení pokladničného dokladu)  v Sport shope na pešej zóne, pred vstupom na Chodník korunami stromov a do Kráľovstva lesa alebo. Pečiatku za konzumné v Reštaurácii Panorama získaš pri pulte za vstupom do Foodcourtu a na hlavnom bare na prízemí reštaurácie. Pečiatku za lanovku získaš v Infocentre.

 

Ako a kde získam okamžitú odmenu?

Na všetky biele miesta v kreslenej mapke, ktorá je na strane 3 v bulletine, potrebuješ získať pečiatku z jednotlivých atrakcií/prevádzok spomenutých vyššie v sekcii „ Ako a kde získam pečiatku“. S kompletne vyplnenou mapkou choď do Sport Shopu na pešej zóne v Bachledovej doline, kde si môžeš po preukázaní vyplnenej mapky vyzdvihnúť okamžitú odmenu.

 

Ako môžem vyhrať hlavné ceny?

Vyplň o sebe údaje na poslednej strane brožúry, odtrhni útržok so svojimi údajmi, zaškrtni Súhlas so spracovaním osobných údajov a vhoď ho do označenej krabice v Sport shope, kde si si vyzdvihol aj okamžitú odmenu. A čakaj, či sa na teba usmeje šťastie a užiješ si s celou rodinkou nezabudnuteľný pobyt hneď vedľa obľúbeného Chodníka korunami stromov alebo si zakúpite oblečenie od Alpine Pro, či navštívite s celou rodinou AquaCity Poprad.

 

Losovanie

Súťaží sa až o 5 výhier!

  1. miesto : Víkendový rodinný pobyt v Apartmánoch Panorama s vírivkou, polpenziou a vstupom na Chodník korunami stromov s možnosťou využitia do 15.12.2024
  2. miesto : Poukážku pre celú rodinu v hodnote 1 000 eur na produkty od ALPINE PRO môže výherca využiť do 31.12.2024

3.-5. miesto : 3x celodenný vstup do AquaCity Poprad pre celú rodinu na leto 2025.

Losovanie prebehne online 01.10.2024. Sleduj naše siete a dozvieš sa, či si vyhral.

Výherca bude kontaktovaný prostredníctvom emailu, ktorý uviedol na súťažnom lístku, a na ktorý musí odpovedať do 2 týždňov od informovania o výhre. V opačnom prípade výhra prepadá.

 

 

Verified by MonsterInsights