©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

VRAŽEDNÉ PSYCHÉ #naživo v Bachledke!

VRAŽEDNÉ PSYCHÉ #naživo v Bachledke!
apr 22 Juraj Soltys

Najpočúvanejší slovenský krimi podcast VRAŽEDNÉ PSYCHÉ #naživo v Bachledke!

 

Už 25. mája sa pripravte na unikátny druh audiovizuálneho zážitku s neobyčajnou talkshow VRAŽEDNÉ PSYCHÉ v jedinečnom prostredí Tatranského a Pieninského národného parku v Bachledke!

VRAŽEDNÉ PSYCHÉ je podcastovým projektom, ktorý poodhaľuje tajomný závoj mysle sériových vrahov. Vypočujte si všetko čo sa skrýva za ohavnými činmi páchateľov vo forme epickej dokumentaristiky tak ako ju poznáte z podcastov! Talkshow získava NAŽIVO nový rozmer a mrazivá atmosféra je podporená vizuálom, ktorý vtiahne diváka do najtemnejších zákutí ľudského psyché.

 

Udalosti prípadu sú zdramatizované strhujúcim rozprávaním Dušana Budzaka, autora trilerov a detektívok. Psyché páchateľa analyzujeme s dlhoročným súdnym znalcom a forenzným psychiatrom MUDr. Svetozárom Drobom a vy sa tak okrem hĺbkovej analýzy celkového prípadu dozviete aj pohľad odborníka na duševné rozpoloženie páchateľa.

Ponorte sa spolu s nami do tých najtemnejších zákutí ľudskej mysle pod Chodníkom korunami stromov v kulisách tatranských štítov! Čakať na vás budeme v Reštaurácii PANORAMA na vrchole Spišskej Magury o 18:00.

 

Info o lanovkovej doprave:

Lanovka bude premávať od 17:00 do 17:50 a následne po skončení talkshow od 19:00.
V cene lístka je zahrnutá aj obojsmerná jazda lanovkou.

 

Viac info: www.bachledka.sk

E-shop: bachledka.skiperformance.com

Sledujte: www.facebook.com/bachledka.sk

 

„Mediálny partner: Eventland – podujatia, kam na Slovensku

Verified by MonsterInsights