©2019 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Deti a rodiny

Deti a rodiny

Atrakcie a zážitky počas celého roka v Bachledke

Gorgyho lyžiarska škola

Škola je súčasťou nového lyžiarskeho areálu Bachledka detský svet. Či ste malí alebo veľkí, v Gorgyho lyžiarskej škole naučíme lyžovať každého z Vás. Rozprávkový lyžiarsky areál sa nachádza na zjazdovke Hrebeň, napravo od vrcholovej stanice Gondoly Bachledka. Súčasťou bezpečne ohradeného ski areálu sú 2 dopravníkové pasy,  rôzne rozprávkové postavičky a prekážky, ktoré premenia učenie sa na hru. Vybrať si môžete medzi skupinovými hodinami lyžiarskej škôlky alebo efektívnou individuálnou výučbou. Tím skúsených inštruktorov Vás naučí lyžovať rýchlo a hravo. Gorgyho lyžiarska škola premení pre Vaše deti i obyčajné lyžovanie sa na rozprávkové dobrodružstvo.

Lyžiarsku školu si môžete rezervovať pohodlne on-line tu.

Bachledka detský svet

Všetkých začínajúcich lyžiarov čaká na hrebeni po pravej strane výstupnej stanice detský zábavný svet Bachledka detský svet. V areáli sú 2 lyžiarske pasy,  rozprávkové postavičky,  lyžiarska trať so zábavnými prekážkami, miestnosť na oddych a teplý čaj, minikolotoč, snowtubing, minisánkovanie.

Vstup do areálu je pre zakúpené lekcie s našimi licencovanými inštruktormi.

Klzisko

Upravené osvetlené klzisko nájdete v Jezersku vedľa Penziónu SKI Jezersko. Zábavu na ľade si môžete užiť počas dňa i večer po lyžovačke. Ak ste si zabudli korčule nezúfajte, môžete si ich požičať priamov penzióne. Klzisko je k dispozícii denne od 10:00 do 22:00 a vstup naň je zdarma.

Cenník požičania korčúľ:

Dospelý:  2.00€/hod.

Dieťa do 12 r.:  1.50€/hod.

 

 

Snowtubing

Pre tých odvážnejších je pripravená adrenalínová atrakcia snowtubing v Bachledka detskom svete. Zažite skutočný adrenalínový zážitok. S dĺžkou 800 m je prevádzkovaný na zjazdovke Hrebeň. Spustíte sa dole kopcom na upravenom snežnom kanáli a naspať hore vás vyvezie snežný skúter.

 

Detské ihriská

Existuje nejaké ročné obdobie, kedy deti nebaví hojdať sa a hrať na ihrisku? Nemyslíme. V Bachledke nájdete hneď 2 detské ihriská s hojdačkami, šmykľavkami a preliezkami. Jedno sa nachádza pri vstupe na Chodník korunami stromov a to druhé zbadáte už z lanovky. Nachádza sa pri slnečnej terase Bufetu pod lanovkou.

Zimný náučný chodník

Vyberte sa spoločne s celou rodinou za úžasnými zvieratkami do lesa. Hľadajte ich pozorne, skrývajú sa medzi výstupom z lanovky smerom k vyhliadkovej veži. Na jednotlivých stanovištiach sa dozviete veľa zaujímavých informácií o ich lesnom živote. Náučné tabule o zvieratkách sú rozmiestnené popri zjazdovke Hrebeň počas celého roka.Atrakcia je voľne prístupná.

Detský kútik

Ak už začne byť Vašim drobcom na snehu chladno, vezmite ich do detského kútika v hoteli Bachledka Strachan. Zabavia sa pri rôznych hrách pre chlapcov i dievčatá rôzneho veku. Kútik je celý deň bezplatne prístupný. Ak chcete deťom dopriať dostatočnú zábavu počas vášho lyžovania, objednajte im opatrovateľku. Opatrovanie dieťaťa – babysitting je potrebné nahlásiť vopred. Objednávajte na: +421 908 507 773.

Fotomiesto

Neustále vám vŕta v hlave, ako si z lyžovačky priniesť zaujímavé fotky alebo ako poslať originálny pozdrav priateľom? Spravte si rodinnú fotku na našom fotomieste na zjazdovke Bachledka I. s výhľadom na Belianske Tatry a odneste si krásnu spomienku v podobe kvalitných fotiek krásnej zasneženej panorámy. Fotomiesto je voľne prístupné počas celého roka pri výstupnej stanici lanovky.