©2023 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Deti a rodiny

Atrakcie a zážitky počas celého roka v Bachledke

Gorgyho lyžiarska škola

Škola je súčasťou nového areálu Bachledka detský svet. Či ste malí alebo veľkí, v Gorgyho lyžiarskej škole naučíme lyžovať každého z Vás. Rozprávkový lyžiarsky areál sa nachádza na zjazdovke Hrebeň, napravo od vrcholovej stanice Gondoly Bachledka. Súčasťou bezpečne ohradeného ski areálu sú 2 dopravníkové pasy,  rôzne rozprávkové postavičky a prekážky, ktoré premenia učenie sa na hru. Vybrať si môžete medzi skupinovými hodinami lyžiarskej škôlky alebo efektívnou individuálnou výučbou. Tím skúsených inštruktorov Vás naučí lyžovať rýchlo a hravo. Gorgyho lyžiarska škola premení pre Vaše deti i obyčajné lyžovanie sa na rozprávkové dobrodružstvo.

Viac info a online rezervácia lekcií  tu.

Bachledka detský svet

Všetkých začínajúcich lyžiarov čaká na hrebeni po pravej strane výstupnej stanice detský zábavný svet Bachledka detský svet. V areáli je Gorgyho lyžiarska škola s  2 lyžiarskymi pasmi,  rozprávkové postavičky,  lyžiarska trať so zábavnými prekážkami, ale aj miestnosť na oddych a teplý čaj a zábava v podobe minikolotoča, snowtubingu, či minisánkovanie.

Viac info, podmienky vstupu do areálu a cenník  tu.

Klzisko

Upravené osvetlené klzisko nájdete v Jezersku vedľa Penziónu SKI Jezersko. Zábavu na ľade si môžete užiť počas dňa i večer po lyžovačke. Ak ste si zabudli korčule nezúfajte, môžete si ich požičať priamo v penzióne. Klzisko je k dispozícii denne od 10:00 do 22:00 a vstup naň je zdarma.

Cenník požičania korčúľ:

Dospelý:  2.00€/hod.

Dieťa do 12 r.:  1.50€/hod.

 

 

Snowtubing

Pre tých odvážnejších je pripravená adrenalínová atrakcia snowtubing v areáli Bachledka Detský svet. Zažite skutočný adrenalínový zážitok. Pre deti so zakúpeným vstupom do Detského sveta je snowtubing v cene vstupného.

Cena za požičanie kolesa

3€ / 30 min

5€ / 1 hod

1 kolesa = 1 Dospelý / 1 Dospelý + 1 Dieťa do 10r

 

 

Detské ihriská

Existuje nejaké ročné obdobie, kedy deti nebaví hojdať sa a hrať na ihrisku? Nemyslíme. V Bachledke nájdete  ihriská s hojdačkami, šmykľavkami a preliezkami pri vstupe na Chodník korunami stromov.

Zimný náučný chodník

Vyberte sa spoločne s celou rodinou za úžasnými zvieratkami do lesa. Hľadajte ich pozorne, skrývajú sa medzi výstupom z lanovky smerom k vyhliadkovej veži. Na jednotlivých stanovištiach sa dozviete veľa zaujímavých informácií o ich lesnom živote. Náučné tabule o zvieratkách sú rozmiestnené popri zjazdovke Hrebeň počas celého roka.Atrakcia je voľne prístupná.

Detský kútik Panorama

Ak už začne byť Vašim drobcom na snehu chladno, vezmite ich do detského kútika inšpirovaného prírodou v reštaurácii Panorama. Zabavia sa pri rôznych hrách pre chlapcov i dievčatá rôzneho veku. Kútik je celý deň bezplatne prístupný návštevníkom reštaurácie.

Fotomiesto

Neustále vám vŕta v hlave, ako si z lyžovačky priniesť zaujímavé fotky alebo ako poslať originálny pozdrav priateľom? Spravte si rodinnú fotku na našom fotomieste na zjazdovke Bachledka I. s výhľadom na Belianske Tatry a odneste si krásnu spomienku v podobe kvalitných fotiek krásnej zasneženej panorámy. Fotomiesto je voľne prístupné počas celého roka pri výstupnej stanici lanovky.

Sankárska dráha

Aby ste si mohli vychutnať tradičnú zimnú zábavu, pripravená je pre vás 2,5km dlhá sankárska dráha na prírodnom snehu. Zažite radosť z rýchlej jazdy a vychutnajte si jazdu lesom na sankárskej dráhe zdarma. Vždy si ale overte dostatočnosť snehových podmienok a pamätajte, bezpečnosť na prvom mieste.

Cenník požičania saní

8 € / 2hod

12 €/ 4hod

6 € / 1 jazda

1x sane =1 Dospelý  / 1 Dospelý + 1 Dieťa do 10 rokov

 

 

 

Snowcamp

Chcete si užiť poriadnu lyžovačku v troch dolinách, ale Vaše deti už nevládzu lyžovať? Máme tu pre Vás, ale hlavne pre Vaše deti, nový Snowcamp, kde sa vyhrajú do sýtosti. Pripravený je aj priestor na oddych, kde sa zohrejú teplým čajom. Užijú si zábavu v podobe minikolotoča, vyskúšajú si snowtubing, či môžu sa sánkovať na minisankárskej dráhe. Bližšie info o podmienkach a cenníku tu.