Otvorené od 9:00 - 16:00
7/7   9/10   100-150cm
Webcam  

Deti a rodiny

Atrakcie a zážitky počas celého roka v Bachledke

Deti a rodiny

Detský lyžiarsky areál SUN kid

Všetkých začínajúcich lyžiarov čaká pri spodnej stanici v Bachledovej doline detský zábavný svet SUN kid. Okrem rozprávkových postavičiek na južne orientovanej zjazdovke tu malí lyžiari nájdu aj posuvný pás, detský vlek a výukový kolotoč. V tesnej blízkostí sa nachádza lyžiarska škola Ternawski, ktorej šikovní inštruktori naučia rýchlo lyžovať i tých najväčších lyžiarskych bojkov.

Vstup do areálu je za poplatok 3.00 €

Detský rozprávkový areál Macka Kubíka

Všetci malí lyžiari, ktorí už nepotrebujú inštruktora, majú možnosť do sýta sa vyšantiť v detskom svete Macka Kubíka. Čaká na nich bezpečne ohradený areál s detským vlekom, množstvo prekážok, bránok a rôznych veselých postavičiek. Doprajte aj vy svojim ratolestiam radosť a zábavu v detskom svete, kde sa pre nich obyčajné lyžovanie premieňa na rozprávkové dobrodružstvo.

Areál sa nachádza na zjazdovke Hrebeň.

Klzisko

Nové osvetlené klzisko nájdete v Jezersku vedľa Penziónu SKI Jezersko. Korčule si môžete požičať na recepcii hotela. Klzisko je k dispozícii denne od 10:00 – 22:00.

Vstup na klzisko je zdarma.

Cenník požičania korčúľ:

Dospelý:  2 Eur/ hod

Dieťa do 12 r. : 1,50 / hod

 

 

Snowrafting

Ak ste si mysleli, že rafting je len letný šport, ste na omyle. V Bachledke nájdete rafting aj na snehu! Tým odvážnejším poskytuje skutočný adrenalínový zážitok. S dĺžkou 800 m je prevádzkovaný na zjazdovke Hrebeň. Dole kopcom sa spustíte na upravenom snežnom kanáli a naspať hore vás zvezie snežný skúter. Podľa počasia je areál v prevádzke počas celej zimy.

Cena atrakcie – 2,50 eur /osobu s DPH

Zimný náučný chodník

Vyberte sa spoločne s celou rodinou za úžasnými zvieratkami do lesa. Hľadajte ich pozorne, skrývajú sa medzi výstupom z 3-sedačky smerom k vyhliadkovej veži. Na jednotlivých stanovištiach sa dozviete veľa zaujímavých informácií o ich lesnom živote. Náučné tabule o zvieratkách sú rozmiestnené popri zjazdovke Hrebeň dennodenne počas celého roka.

Atrakcia je voľne prístupná počas celého roka

Detský kútik

Ak už začne byť vašim drobcom na snehu chladno, vezmite ich do detského kútika v hoteli Bachledka Strachan. Zabavia sa na vnútorných preliezkach a pri rôznych hrách pre chlapcov i dievčatá rôzneho veku. Kútik je celý deň bezplatne prístupný. Ak chcete deťom dopriať dostatočnú zábavu počas vášho lyžovania, objednajte im babysitterku. Babysitterku je potrebné nahlásiť vopred. Objednávajte tu: +421 908 507 773

Cenník babysitting

Fotomiesto

Neustále vám vŕta v hlave, ako si z lyžovačky priniesť zaujímavé fotky alebo ako poslať originálny pozdrav priateľom? Spravte si rodinnú fotku v našom fotomieste na zjazdovke Bachledka s výhľadom na Belianske Tatry a odneste si krásnu spomienku v podobe kvalitných fotiek krásnej zasneženej panorámy. Fotomiesto je voľne prístupné počas celého roka.

Nachádza sa pri výstupnej stanici novej kabínovej lanovky.