©2021 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Pre aktívnych

Pre aktívnych

Nordic walking

Vydajte sa na vychádzku s palicami v ruke. Vyskúšajte tento populárny šport pre všetky vekové kategórie a objavte krásy tunajšej prírody. V Bachledke sme pre Vás v spolupráci s firmou HUSKY pripravili 3 trasy pre severskú chôdzu rôznej náročnosti, ktoré Vás prevedú krásami Bachledovej doliny a Jezerska.

Kvalitné palice značky HUSKY si môžete požičať v obchode so suvenírmi pri hoteli Bachledka v Bachledovej doline alebo v Penzióne SKI Jezersko za poplatok 3 eur/deň. K dispozícii  je pre Vás aj mapka a ochotný personál, ktorý Vás do princípov severskej chôdze rýchlo zaučí.

Horská cyklistika

V okolí Bachledovej doliny nájdete až 130 km horských cyklotrás, ktoré Vás prevedú krásami tunajšej prírody. Stačí si len vybrať trasu podľa témy, terénu a náročnosti. Povedú vás popri horských potokoch, hrebeňmi hôr, k ukrytým jazerám i tichým lesom. Chcete sa vydať na trasu hrebeňom Spišskej Magury? Ak si netrúfate na výstup, Váš bicykel pohodlne vyvezieme novou kabínovou lanovkou.

Prepravte sa do Bachledky z Tatier, Spišskej Belej či Ždiaru na bicykli po novej cyklotrase. Cyklochodník vedie pozdĺž štátnej cesty č. 66.