©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Lyžiarska škola Bachledka

Lyžiarska škola Bachledka
nov 22 bachledka
Lyžiarska škola Bachledka

 

Bachledka je ideálnym miestom pre lekciu lyžovania. Či už ste úplný začiatočník alebo máte dlhoročné skúsenosti, v lyžovaní sa vždy môžete niečo nové naučiť. Aj keď existuje mnoho dôvodov, prečo absolvovať lekciu lyžovania, zúžili sme to na našich 5 najlepších:

Získajte sebavedomie a postavte sa novým výzvam

Lekcia s profesionálnym inštruktorom lyžovania zvýši vašu sebadôveru na lyžiach, čo vedie k schopnosti zvládnuť náročnejšie svahy. Lyžiarske kurzy vás vybavia zručnosťou a technikou, aby ste sa dopracovali k lyžovaniu na všetkých terénoch , za všetkých snehových podmienok a za každého počasia. Dôvera v svoje schopnosti je nevyhnutná!

Naučte sa správnu techniku

Lekcia lyžovania bude znamenať, že svoju energiu využijete najefektívnejším spôsobom. Lyžovanie so zlou technikou vedie k väčšiemu výdaju energie a menšiemu pôžitku . Navyše, naučiť sa lyžovať alebo zmeniť lyžiarske návyky môže byť demoralizujúce, ak nerobíte veľký pokrok. Ak si vezmete lekciu, tento proces urýchlite: učte sa od profesionála a naučte sa to hneď na prvýkrát. Okrem toho všetci vidíme tých lyžiarov, ktorí vyzerajú tak elegantne a zaujíma nás, či vyzeráme rovnako, keď lyžujeme. Lyžiarsky inštruktor vám môže poskytnúť presné hodnotenie vášho lyžovania, ktoré sa často líši od toho, ako si myslíte, že lyžujete.

Splňte si svoje lyžiarske ciele

Pokročilí lyžiari často dosahujú v lyžovaní bod, kedy majú pocit, že už nie je možné dosiahnuť pokrok. Je to preto, že dosiahli strop svojej techniky. Nikdy nepostúpia nad určitú úroveň. Ak si vezmete lekciu lyžovanie a mierne vyladíte držanie tela, postoj alebo formu, umožníte neobmedzený pokrok. Lyžiari všetkých vekových kategórií a schopností sa vždy môžu niečo nové naučiť. Dokonca aj váš lyžiarsky inštruktor pravidelne navštevuje školenia, aby neustále zlepšoval svoju vlastnú techniku!

Bezpečnosť

Lyžovanie môže byť nebezpečným športom. Nekontrolovateľnosť môže spôsobiť nebezpečenstvo vám, ale aj ostatným lyžiarom. Preto je dôležité mať pri lyžovaní kontrolu, či už ide o začiatočníka alebo o lyžovanie mimo zjazdovky pomedzi stromy. Jedna alebo dve lekcie sú nevyhnutné na zaistenie bezpečnosti a na to, aby ste zjazdovky opustili na nohách bez zranenia!

Lyžovanie je pre mnohých namáhavým športom, ktorý väčšina robí len jeden týždeň v roku. Svaly používané pri lyžovačke zostanú nevyužité 51 týždňov v roku. To by mohlo viesť k nesprávnym pohybom tela alebo používaním svalov, na ktoré nie sme predurčení. To vedie k zlej technike a zraneniu, čomu sa chceme vyhnúť! Hlavným cieľom lyžiarskej dovolenky je zábava!

 

Zoznámte sa s miestnym strediskom

Lekcia s inštruktorom, bez ohľadu na vašu lyžiarsku úroveň, je skvelý spôsob, ako sa zoznámiť s novým strediskom . Nehovoriac o tom, že počas prvého dňa na lyžiach môžete oprášiť pavučiny, zdokonaliť a vyleštiť svoju techniku, pričom sa budete premávať v horách, čo vedie k príjemnejšiemu a produktívnejšiemu lyžiarskemu týždňu.

Bachledka je rozdelená do troch dolín . Aby ste neuviazli na opačnom konci strediska, keď sa vleky zatvárajú, lyžiarska lekcia je skvelý nápad! Budú vám poskytnuté dôverné znalosti o najlepších a najpríjemnejších zjazdovkách pre vaše schopnosti. Objednajte si lekciu lyžovania v Bachledke a určite to urobí rozdiel medzi priemerným a úžasným lyžiarskym zážitkom. Ponúkame inštruktorov , ktorí sú trpezliví, skúsení a profesionálni. Rezervujte si lekciu tu.

Verified by MonsterInsights