©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

#ObjavUdržateľnéSlovensko

#ObjavUdržateľnéSlovensko
okt 20 bachledka

Štartuje nová éra cestovného ruchu – #ObjavUdržateľnéSlovensko

#ObjavUdržeteľnéSlovensko – sa predstavuje v novom kabáte s originálnymi príležitosťami. Nahliadnite do unikátnej platformy, ktorá mapuje, podporuje, rozvíja udržateľný cestovný ruch naprieč slovenskými regiónmi.

Pridaná hodnota:

  • zázemie turistických informačných centier po celom Slovensku
  • pokrytie oblastí ako ekoturistika, regionálne špeciality, tradičné remeslá a ďalšie
  • unikátne česko-slovenské prepojenie projektu (Ekotema Group s.r.o. & AICES)

„Zodpovedné správanie a cestovný ruch sú spojené nádoby. Prečo nevyužiť tento potenciál s jedinečným bohatstvom, ktoré Slovensko ponúka? Zasaďme sa o aktívny prístup smerom k trvalo udržateľnému rozvoju od Bratislavy po Humenné. Či ste remeselník, farmár, sprievodca, hospodár alebo máte inú profesiu aj vy môžete prispieť svojim dielom k regionálnemu rozvoju“, komentuje hlavnú myšlienku spoluautor projektu Lukáš Žaludek.

Podpora konceptu budúcnosti

#ObjavUdržateľnéSlovensko disponuje exkluzívnou licenciou na podporu šetrného cestovného ruchu a prezentácie Slovenskej republiky na národnej/medzinárodnej úrovni a použitie ochrannej známky Slovenska – „Dobrý nápad Slovensko / Good Idea Slovakia“ na tento účel.


Súlad s oficiálnou environmentálnou politikou Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky znamenal udelenie záštity ministra Jána Budaja.

 

Spájame sily s tými najlepšími. To je dôvod nášho strategického partnerstva s projektom #praveslovenske, ktorý vďaka online nástrojom prezentuje „Hrdo a Srdcom“ všetko krásne čo Slovensko ponúka. Spoločne tvoríme jedinečné zázemie pre domácich výrobcov, umelcov, tradície, folklór ai.

Príležitosti pre firmy, remeselníkov i jednotlivcov

Má vaša firma/organizácia/projekt blízko k ekológii, šetrnej turistike, udržateľnému rozvoju, ochrane prírody, regionálnym tradíciám, remeselnému umu, kultúrnemu bohatstvu…? Prepojte svoju značku s #ObjavUdržateľnéSlovensko a dajte vášmu úsiliu novú pridanú hodnotu:

  • nechajte si poradiť priamo od špecialistov na cestovný ruch, ekológiu, udržateľnosť,
  • ponúknite váš unikátny produkt/službu redakcii #ObjavUdržiteľnéSlovensko k recenzii, testu, reportáži či spracovaniu interaktívneho obsahu,
  • získajte nových zákazníkov, ktorí ocenia vašu pridanú hodnotu

Poznáte Slovensko krížom krážom? Chceli by ste prispieť svojim tipom, odporúčaním na zaujímavé miesto, atrakciu, aktivitu? Zapojte sa ako aktívny jednotlivec pod značkou #ObjavUdržateľnéSlovensko. Príležitosti sú v marketingovej aj redakčnej oblasti.

Stotožňujte sa s myšlienkou a posolstvom #ObjavUdržateľnéSlovensko a radi by ste rozšírili naše dobré meno? Staňte sa ambasádorom projektu vo vašom regióne, od Bratislavy až po Michalovce. Zasaďte sa o praktický rozvoj v spolupráci s vašim najbližším turistickým informačným centrom.

Verified by MonsterInsights