©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Vystúpenie „Smutno nebude z Rigy“ – Mladé talenty z Lotyšska v Bachledke 6. júla 2024

Vystúpenie „Smutno nebude z Rigy“ – Mladé talenty z Lotyšska v Bachledke 6. júla 2024
mar 1 Jakub Špes

S radosťou Vás pozývame na jedinečné kultúrne vystúpenie „Smutno nebude z Rigy“ 6. júla v horskom stredisku Bachledka. Táto udalosť bude oslavou mladého talentu a umenia, kde vystúpia nadaní mladí umelci až z ďalekého Lotyšska.

Program bude pestrý a plný rôznych foriem umenia. Môžete sa tešiť na fascinujúce baletné čísla, energické tanečné vystúpenia, spevácke výkony, ktoré vás dojmú, a dokonca aj na zaujímavé akrobatické ukážky. Každé vystúpenie bude nesmierne autentické, originálne a obohatené jedinečným lotyšským duchom a kreativitou.

Pre slovenských návštevníkov si mladé spevácke talenty pripravili milé prekvapenie – zaznejú známe slovenské piesne „Vyznanie“ a „Voda čo ma drží nad vodou“ v ich podaní. Tieto krásne melódie budú oživené nádhernými hlasmi lotyšských spevákov, sprevádzané elegantným baletným doprovodom.

Nenechajte si ujsť tento nezabudnuteľný deň plný zahraničnej kultúry, umenia a medzinárodného priateľstva. Príďte do Bachledky a zažite magické momenty s mladými talentami z Rigy, ktoré vám ukážu, že umenie nemá hraníc a že skutočná krása spočíva v zdieľaní našich kultúrnych pokladov.

Tešíme sa na Vašu návštevu už onedlho v kulisách pobaltského temperamentu a umeleckého ducha už v sobotu 6. júla!

Viac info: www.bachledka.sk

E-shop: bachledka.skiperformance.com

Sledujte: www.facebook.com/bachledka.sk

Verified by MonsterInsights