©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Z nemocnice za dobrodružstvom. Bachledka pomáha.

Z nemocnice za dobrodružstvom. Bachledka pomáha.
nov 15 Martina Mudra

Stali sme sa hrdým partnerom projektu „Z nemocnice za dobrodružstvom“.

Spoločenská zodpovednosť nám nie je cudzia téma. Ako stredisko sa venujeme viacerým prospešným projektom podporujúcim miestne komunity, zachovanie miestnej kultúry a tradícií,  mladých športovcov, ochranu prírody a znevýhodnené skupiny obyvateľstva.

Z tohoto projektu sa ale obzvlášť tešíme, lebo rozdáva radosť, nádej a má výborných partnerov. Všetkým deťom a ich rodičom na Slovensku, ktorým je a bude diagnostikované onkologické ochorenie darujeme výlet do Kráľovstva lesa a na Chodník korunami stromov Bachledka. Je našim veľkým želaním, aby počet pacientov klesal a liečba bola čoraz rýchlejšia a úspešnejšia.

Viac o projekte si môžete pričítať aj tuto. 

Výrobca kozmetiky DiXi a Bachledka Ski and Sun spúšťajú projekt pre detských onkologických pacientov

Vďaka projektu Z nemocnice za dobrodružstvom bude mať odteraz každé dieťa, ktorému je diagnostikované onkologické ochorenie, k dispozícii počas liečby kozmetiku, zábavu a zážitok.

Na každého detského onkologického pacienta pri prijatí na oddelenie čaká:

  • Štartovací balíček, sada jemnej detskej kozmetiky DiXi Svište, ktorá sa pacientom postará o potrebnú hygienu a relax.
  • Súbor denných úloh a hier o prírode a pohybe v nej, ktoré pacientovi vyplnia čas a pripravia ho na dobrodružstvo.
  • Voľný vstup do atrakcií po ukončení liečby. Dieťa a rodič majú možnosť navštíviť bezbariérové a baby friendly atrakcie Chodník korunami stromov a Kráľovstvo lesa v Bachledke.

Projekt je realizovaný aj v spolupráci s organizáciami Deťom s rakovinou, Svetielko nádeje a Svetielko pomoci, ktoré pôsobia pri detských onkológiách na Slovensku v Bratislave, v Banskej Bystrici a v Košiciach.

Pre dieťa a rodiča sú dni v nemocnici dlhé a náročné. Získať popri tak potrebnej citlivej starostlivosti o hygienu aj zábavu a perspektívu pre návrat do normálneho života dokáže liečbu spríjemniť. Sme radi, že cez kozmetiku vyrábanú pod Tatrami, cez súbor hier a cez tento projekt dokážeme pomáhať aj telu aj duši.“

Ľudmila Kolesárová, senior brand manažérka značky DiXi a bývalá manažérka n.o. Dobrý anjel.

Všetci malí pacienti detskej onkológie a ich rodičia majú náš veľký obdiv a úctu za odhodlanie a vytrvalosť, s ktorou zvládajú ťažké a dlhé chvíle liečby. Je nám cťou byť partnerom tohto krásneho projektu a darovať deťom a ich rodičom výlet a spoločné zážitky. Areál strediska Bachledka je predurčený a plne vybavený pre výlet celej rodiny od bábätiek po starších ľudí v dobrej i zlej fyzickej kondícii. Veríme, že u nás nájdu tak potrebné iné príjemné myšlienky a radosť zo spoločných zážitkov v krásnom prostredí.“

Martina Múdra, marketingová manažérka strediska BACHLEDKA Ski & Sun v Ždiari.

 

Verified by MonsterInsights