©2022 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Skupinové zájazdy

Skupinové zájazdy

Bachledka je skvelý miestom na organizáciu Vášho výletu, firemnej akcie, či zájazdu. Počas zimnej sezóny je v stredisku možné zorganizovať lyžiarsky zájazd či firemnú lyžovačku a taktiež výlet na Chodník korunami stromov a iné atrakcie pre nelyžiarov.

 

 

Lyžovačka

Ak plánujete lyžovačku pre skupinu, odporúčame nakúpiť skipasy v Infocentre, kde sú skupiny vybavované prednostne. Ak Vašu skupinu tvorí 20 a viac členov, ktorí budú mať rovnaký druh a tarifnú triedu skipasu (napríklad 3-dňový skipas pre dospelú osobu alebo 1-denný pre dieťa a podobne) poskytujeme celej skupine zľavu 10% a každej jedenástej osobe v skupine lístok za 1 eur.

Ak chcete pre celú skupinu zapožičať lyžiarsky výstroj, odporúčame ho rezervovať vopred na: info@bachledka.sk.

V prípade, že na skipasy alebo vstupenky potrebujete faktúru, je ich nutné objednať vopred a nahlásiť počet a druh lístkov, dátum platnosti a fakturačnú adresu na info@bachledka.sk.

Stravovanie

Počas zimnej sezóny nie je pre nás z kapacitných dôvodov možné zabezpečiť rezerváciu či uzavretú spoločnosť v našich reštauráciách. Súkromné akcie je možné dohodnúť v Aprés ski reštaurácii La Gamba alebo Bistrách Jezersko a Franková, ak prichádzate z tohto smeru po bežnej otváracej dobe (po 16:00).  V prípade záujmu o ponuku alebo dodatočné informácie sa môžete obrátiť na gastro manažéra (Peter Pješčak peter.pjescak@bachledka.sk, 0910 977 199).

Doprava autobusom

Ak prídete vlastným autobusom ten Vás môže doviezť až priamo k nástupnej stanici Gondoly Bachledka v Bachledovej doline. Následne zaparkuje na mieste, ktoré určia pracovníci parkoviska (môže ísť aj o záchytné parkovisko mimo strediska). Šofér Vás môže po skončení výletu znovu vyzdvihnúť na rovnakom mieste.  V prípade, že budete ubytovaní v okolí je možné objednať si dopravu autobusom aj cez naše stredisko. V prípade záujmu kontaktujte Infocentrum: info@bachledka.sk

Výlet do korún stromov a iné atrakcie

Ak plánujete skupinový výlet do korún stromov tiež odporúčame zakúpiť vstupenky v Infocentre. Vstup nie je potrebné rezervovať vopred. Ak sa chcete o miestnej prírode dozvedieť viac, v ponuke je niekoľko sprevádzaných náučných programov. Viac o programoch tu.

Váš výlet môžete ozvláštniť aj o ďalšie atrakcie. Tradičná zimná sánkovačka na 2,5km dlhej trati s prírodným snehom, prechádzka zimnou prírodou či oddych na slnečnej terase.

Firemné akcie

Ste firma a mali by ste záujem zorganizovať vianočný večierok, firemnú lyžovačku, teambulding, kongres alebo inú firemnú akciu v lone prírody? Stredisko momentálne zabezpečuje kompletný program pre firmy či skupiny. S požiadavkou na kompletné zabezpečenie Vášho podujatia či firemnej akcie sa, prosím, kontaktujte: dominika.slebodova@bachledka.sk