©2023 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Skupinové zájazdy, večierok, teambuilding

Skupinové zájazdy, večierok, teambuilding

Bachledka je skvelý miestom na organizáciu Vášho výletu, firemnej akcie, či zájazdu. Počas zimnej sezóny je v stredisku možné zorganizovať lyžiarsky zájazd či firemnú lyžovačku a taktiež výlet na Chodník korunami stromov a iné atrakcie pre nelyžiarov.

 

 

Lyžovačka

Ak plánujete lyžovačku pre skupinu, odporúčame nakúpiť skipasy v Infocentre, kde sú skupiny vybavované prednostne. Ak Vašu skupinu tvorí 20 a viac členov, ktorí budú mať rovnaký druh a tarifnú triedu skipasu (napríklad 3-dňový skipas pre dospelú osobu alebo 1-denný pre dieťa a podobne) poskytujeme celej skupine zľavu 10% a každej jedenástej osobe v skupine lístok za 1 eur.

Ak chcete pre celú skupinu zapožičať lyžiarsky výstroj, odporúčame ho rezervovať vopred na: info@bachledka.sk.

V prípade, že na skipasy alebo vstupenky potrebujete faktúru, je ich nutné objednať vopred a nahlásiť počet a druh lístkov, dátum platnosti a fakturačnú adresu na info@bachledka.sk.

Firemné akcie a teambuilding

Ste firma a mali by ste záujem zorganizovať firemnú lyžovačku, teambulding, školenie alebo inú firemnú akciu v lone prírody? Stredisko  zabezpečuje kompletný program pre firmy či skupiny.  Na školenia je k dispozícii plne vybavená konferenčná miestnosť s kapacitou 30 ľudí pri školskom sedení alebo 50 ľudí pri kino sedení.  S požiadavkou na kompletné zabezpečenie Vašej akcie alebo cenovú ponuku kontaktujte prosím:

Lenka Pitoňáková

lenka.pitonakova@bachledka.sk

tel: 0910 977 388

kompletnú ponuku eventov a podujatí si môžete pozrieť tu: Ponuka eventov a teambuildingov v Bachledka Ski & Sun min

Večierok, na ktorý nezabudnete

Hľadáte novú lokalitu na Váš firemný večierok? Na párty v panoramatickej reštaurácii s nádherným výhľadom na Belianske Tatry PANORAMA Bachledka Vaši kolegovia a partneri tak skoro nezabudnú. Bude sa totiž konať vo výške 1 100 m.n.m., priamo pri Chodníku korunami stromov, kam ich dopravíme kabínovou lanovkou.

Reštaurácia má kapacitu 220 ľudí bez parketu alebo 160 ľudí s tanečným parketom. Doplniť sa dá o vonkajšie priestory, keďže disponuje veľkou panoramatickou terasou. Radi pre Vás zabezpečíme výzdobu priestoru, rekvizity, hudbu a rozličný program. Pre vypracovanie cenovej ponuky prosím kontaktujte lenka.pitonakova@bachledka.sk.

Stravovanie

V stredisku sa nachádzajú viaceré bistrá a reštaurácie, ktoré zabezpečujú chutnú kuchyňu a rôznorodý výber jedál. Dáme si záležať na lokánych potravinách a zaujímavej ponuke. Ochutnať tak môžete napríklad hovädzinu z nášho vlastného chovu alebo syry zo Zamaguria.  V prípade záujmu o ponuku alebo dodatočné informácie sa môžete obrátiť priamo na gastro manažéra.

Lukáš Gally

lukas.gally@bachledka.sk

tel: 0910 977 199

Ubytovacie kapacity

Priamo v stredisku sa nachádzajú tieto naše zariadenia

Dizajnové apartmány PANORAMA Bachledka***

3 apartmány na vrchole spišskej Magury. Každý s 2 spálňami a podestou s prístelkou. Celková kapacita apartmánov je 17 osôb. Z toho 12 osôb na pevných lôžkach a 5 na podeste s prístelkou.

Apartmány Bachledka***

Nové apartmány pri nástupnej stanici lanovky v Bachledovej doline s celkovou kapacitou 40 ľudí. Z toho 22 na pevných lôžkach a 18 na prístelkách.

Penzión SKI Jezersko***

Penzión z druhej strany strediska s priamym napojením pre lyžiarov, novým wellness centrom a celkovou kapacitou 36 ľudí. Z toho 26 na pevných lôžkach a 10 na prístelkách.

Partnerský hotel – Grand Hotel Strachan Bachledka****

Luxusný hotel s bazénom a wellness centrom pri nástupnej stanici lanovky v Bachledovej doline. Celková kapacita hotela je  137 osôb. Z toho 78 pevných lôžok a 59 prísteliek.

V Ždiari je mnoho ďalších pekných penziónov, z ktorých vieme zabezpečiť dopravu do strediska. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru a poskytneme ďalšie informácie na: lenka.pitonakova@bachledka.sk alebo telefonicky na 0910 977 388.

Výlet do korún stromov a iné atrakcie

Ak plánujete skupinový výlet do korún stromov tiež odporúčame zakúpiť vstupenky v Infocentre. Skupinám nad 15 osôb kupujúcim rovnaký typ lístka (lístky v rovnakej cene) poskytujeme skupinové zľavy. Skupinám nad 25 osôb poskytujeme 2 vstupenky rovnakého typu zdarma.  Vstup nie je potrebné rezervovať vopred. Ak sa chcete o miestnej prírode dozvedieť viac, v ponuke je niekoľko sprevádzaných náučných programov. Viac o programoch tu.

Váš výlet môžete ozvláštniť aj o ďalšie atrakcie. Tradičná zimná sánkovačka na 2,5km dlhej trati s prírodným snehom, prechádzka zimnou prírodou či oddych na slnečnej terase.

Doprava autobusom

Ak prídete vlastným autobusom ten Vás môže doviezť až priamo k nástupnej stanici Gondoly Bachledka v Bachledovej doline. Následne zaparkuje na mieste, ktoré určia pracovníci parkoviska (môže ísť aj o záchytné parkovisko mimo strediska). Šofér Vás môže po skončení výletu znovu vyzdvihnúť na rovnakom mieste.  V prípade, že budete ubytovaní v okolí je možné objednať si dopravu autobusom aj cez naše stredisko. V prípade záujmu kontaktujte Infocentrum: info@bachledka.sk

Verified by MonsterInsights