©2020 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Pre pôžitkárov

Pre pôžitkárov

Vyhliadková veža

Radi by ste si vychutnali neopísateľnú panorámu čistej a sviežej prírody podtatranskej vrchoviny? Žiaden problém! Na vrchole Spišskej Magury máte jedinečnú možnosť zažiť takýto dokonalý výhľad pomocou našej 14 m vysokej vyhliadkovej veže. Za jasného počasia sa môžete kochať pohľadom na Belianske Tatry i oproti sa týčiace Pieninské Tri koruny. Vyhliadková veža sa nachádza na hrebeni a je voľne prístupná počas celého roka.

Piknik s výhľadom na Belianky

Využite pekné počasie, vynechajte varenie obedu, pobaľte potravinový kôš a vyberte sa na piknik do Bachledky s nezabudnuteľným výhľadom na Belianske Tatry. Takýto obed si užijete viac ako hodiny pri sporáku a zároveň pripravíte celej rodine výnimočný zážitok.

Lesné maškrtenie

Nič nechutí lepšie ako čučoriedky, maliny a jahody priamo z lesa. V lesoch Bachledky ich nájdete veľké množstvo počas celého leta.  Z kríčkov chutia neporovnateľne lepšie ako bio ovocie z obchodu.

Chytanie bronzu a relax na terase

Všetci dobre vieme, aký je oddych nesmierne dôležitý pre zdravý chod nášho organizmu. Po ťažkej túre či dni na bicykli padne vhod oddych na južne orientovanej terase s chutným občerstvením a nádherným výhľadom. Takáto relaxácia v tatranskej prírode dobije baterky každému. Slnečnú terasu bufetu nájdete na hrebeni pri výstupnej stanici Gondoly Bachledka.

Turistická vychádzka k Jezerskému jazeru či do Ždiaru

Ak sa necítite na veľkú vysokohorskú túru, absolvujte 6,5 km vychádzku k Jezerskému jazeru či do Ždiaru. Na vrchol Spišskej Magury, kde chodník začína, sa dostanete pešo alebo pohodlne kabínovou lanovkou z Bachledovej doliny. Lesy v našom kraji sú plné lesnej zveri a vtákov. Viac sa o nich dozviete na náučnom chodníku, ktorý vedie k Jezerskému jazeru. Okrem toho máte možnosť zistiť, komu patria záhadné stopy v blate.

Wellness v hoteli Bachledka Strachan a penzióne SKI Jezersko

Po dni na čerstvom vzduchu padne vhod regeneračná masáž, vírivý kúpeľ či blahodarný odpočinok v saunách. Máte jedinečnú možnosť dokonalej očisty svojej zapratanej mysle a efektnej regenerácie celého organizmu. V objatí krásnej a tichej prírody Spišskej Magury sa začína úžasná atmosféra v podobe oázy oddychu, ktorý je zaručeným pohladením pre telo i dušu. Wellness a spa centrum sa nachádza hneď pod zjazdovkou v Hoteli Bachledka Strachan**** v Bachledovej doline a v Penzióne SKI Jezersko***, ktorý je umiestnené na opačnej strane strediska.

Hotel Bachledka Strachan podlieha od jari do zimy 2019 kompletnej rekonštrukcii, a preto bude v tomto čase zatvorený.

Nákup suvenírov

Tiež patríte medzi ľudí, ktorí si z výletu radi prinesú peknú spomienku aj vo forme suvenírov? V obchode pri Infocentre v Bachledovej doline nájdete výber lokálnych potravín, darčekových predmetov i športového tovaru slovenských výrobcov. Nájdete tu i požičovňu turistických palíc a detských nosičov. Ďalšie suvenírové stánky nájdete v okolí nástupnej sanice Gondoly Bachledka v Bachledovej doline.