©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Pre pôžitkárov

Pre pôžitkárov

Piknik s výhľadom na Belianky

Využite pekné počasie, nevarte obed, pobaľte piknikový kôš a vyberte sa na piknik do Bachledky s nezabudnuteľným výhľadom na Belianske Tatry. Takýto obed si užijete viac ako hodiny pri sporáku a zároveň pripravíte celej rodine výnimočný zážitok.

Lesné maškrtenie

Nič nechutí lepšie ako čučoriedky, maliny a jahody priamo z lesa. V lesoch Bachledky ich nájdete veľké množstvo počas celého leta.  Z kríčkov chutia neporovnateľne lepšie ako bio ovocie z obchodu.

Chytanie bronzu a relax na panoramatickej terase

Všetci dobre vieme, aký je oddych nesmierne dôležitý pre zdravý chod nášho organizmu. Po prechádzke či dni na bicykli padne vhod oddych na južne orientovanej terase reštaurácie PANORAMA. Vychutnajte si tu oddych s nádherným výhľadom, voňavým kapučínom či lokálnym pivom Kaltenecker. Takáto relaxácia v tatranskej prírode dobije baterky každému. Reštauráciu PANORAMA a jej slnečnú terasu nájdete na hrebeni pri výstupnej stanici Bachledka.

Turistická prechádzka k Jezerskému jazeru či do Ždiaru

Ak sa necítite na veľkú vysokohorskú túru, absolvujte 6,5 km prechádzku k Jezerskému jazeru či do Ždiaru. Na vrchol Spišskej Magury, kde chodník začína, sa dostanete pešo alebo pohodlne kabínovou lanovkou z Bachledovej doliny. Lesy v našom kraji sú plné lesnej zveri a vtákov. Viac sa o nich dozviete na náučnom chodníku, ktorý vedie k Jezerskému jazeru. Okrem toho máte možnosť zistiť, komu patria záhadné stopy v blate.

Wellness v hoteli Bachledka Strachan a v penzióne SKI Jezersko

Po dni na čerstvom vzduchu padne vhod regeneračná masáž, vírivý kúpeľ či blahodarný odpočinok v saunách. Máte jedinečnú možnosť dokonalej očisty svojej zapratanej mysle a efektnej regenerácie celého organizmu. V objatí krásnej a tichej prírody Spišskej Magury sa začína úžasná atmosféra v podobe oázy oddychu, ktorý je zaručeným pohladením pre telo i dušu. Wellness a spa centrum sa nachádza v Penzióne SKI Jezersko***, ktorý je umiestnený na opačnej strane strediska pod zjazdovkami Slalomák a Majstrák v dedinke Jezersko alebo hneď pod modrou zjazdovkou v Grand hoteli Bachledka Strachan**** v Bachledovej doline.

Nákup suvenírov

Tiež patríte medzi ľudí, ktorí si z výletu radi prinesú peknú spomienku aj vo forme suvenírov? Na novej pešej zóne v Bachledovej doline pri nástupnej stanici 10-miestnej kabínovej lanovky Bachledka nájdete obchod, kde je výber lokálnych potravín, darčekových predmetov, ale aj nový veľký športový obchod. Nájdete tu i požičovňu turistických palíc či detských nosičov. 

Verified by MonsterInsights