©2020 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Požičovňa

Detské nosiče, kočiare, vozíky

Požičovňa

V Bachledke sa snažíme Váš výlet čo najviac zjednodušiť. Využite službu požičovne v Bachledovej doline a vstupnej budovy na Chodník korunami stromov, kde nájdete turistické vybavenie pre deti, seniorov a turistov.

ZAPOŽIČANIE TREKINGOVÝCH PALÍC

Kvalitné palice značky HUSKY si môžete požičať v športovom obchode v Bachledovej doline alebo v Penzióne SKI Jezersko.
Poplatok za požičanie: 5€/deň + vratná záloha 20 €.

ZAPOŽIČANIE DETSKÝCH NOSIČOV

Pre pohodlný výstup ku Chodníku si môžete v našom stredisku v športovom obchode v Bachledovej doline i pri vstupe na Chodník korunami stromov zapožičať kvalitný nosič ERGOBABY (vhodný pre deti do 1 roka) alebo turistický nosič (vhodný aj pre staršie deti).
Poplatok za požičanie (nosič pre dieťa do 1 roka): ZDARMA + vratná záloha 20 €.
Poplatok za požičanie (nosič pre deti do 18 kg): 5€/deň + vratná záloha 20 €.

ZAPOŽIČANIE DETSKÝCH KOČIAROV

Pri vstupe na Chodník korunami stromov si môžete za vratnú zálohu požičať kvalitný kočiar značky MOON a užiť si tak krásnu vychádzku v korunách stromov s najmladšími členmi rodiny.
Poplatok za požičanie: ZDARMA + vratná záloha 20 €.

ZAPOŽIČANIE INVALIDNÝCH VOZÍKOV

Chodník korunami stromov je bezbariérový a vhodný aj pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou. Pri vstupe na chodník si môžete za vratnú zálohu požičať invalidný vozík a uľahčiť tak prechádzku pre seniora či človeka s pohybovými problémami. Bezbariérový prístup invalidným vozíkom ku Chodníku korunami stromov bude možný od otvorenia novej reštaurácie a dobudovania bezbariérových trás po areáli (odhadujeme na leto 2019).
Poplatok za požičanie: ZDARMA + vratná záloha 20 €.

ZAPOŽIČANIE BICYKLOV

Požičovňa bicyklov momentálne nie je v prevádzke. Informácie o zapožičaní bicyklov v okolí: info@bachledka.sk alebo na tel. č.: +421 52 44 98 101.

Ceny sú vrátane DPH. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na úpravu cien počas sezóny.