©2021 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Požičovňa

Detské nosiče, kočiare, vozíky

Požičovňa

V Bachledke sa snažíme Váš výlet čo najviac zjednodušiť. Využite službu požičovne v Bachledovej doline a vstupnej budovy na Chodník korunami stromov, kde nájdete turistické vybavenie pre deti, seniorov a turistov.

ZAPOŽIČANIE TREKINGOVÝCH PALÍC

Kvalitné palice značky HUSKY si môžete požičať v športovom obchode v Bachledovej doline alebo v Penzióne SKI Jezersko.
Poplatok za požičanie: 3€/deň + vratná záloha 20 €.

ZAPOŽIČANIE DETSKÝCH NOSIČOV

Pre pohodlný výstup ku Chodníku si môžete v našom stredisku v športovom obchode v Bachledovej doline i pri vstupe na Chodník korunami stromov zapožičať kvalitný nosič ERGOBABY (vhodný pre deti do 1 roka) alebo turistický nosič (vhodný aj pre staršie deti).
Poplatok za požičanie (nosič pre dieťa do 1 roka): ZDARMA + vratná záloha 20 €.
Poplatok za požičanie (nosič pre deti do 18 kg): 5€/deň + vratná záloha 20 €.

ZAPOŽIČANIE DETSKÝCH KOČIAROV

Pri vstupe na Chodník korunami stromov si môžete za vratnú zálohu požičať kvalitný kočiar značky MOON a užiť si tak krásnu vychádzku v korunách stromov s najmladšími členmi rodiny.
Poplatok za požičanie: ZDARMA + vratná záloha 20 €.

ZAPOŽIČANIE INVALIDNÝCH VOZÍKOV

Chodník korunami stromov je bezbariérový a vhodný aj pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou. Pri vstupe na chodník si môžete za vratnú zálohu 20€ požičať invalidný vozík a uľahčiť tak prechádzku pre seniora či človeka s pohybovými problémami.

V Bachledke je príroda dostupná pre všetkých a celé stredisko disponuje úplnou bezbariérovosťou.

Od nástupu na 10-miestnu  kabínovú lanovku Gondola Bachledka, následne prechádzka Chodníkom korunami stromov (maximálne stúpanie je 2-6% a po stranách Chodníka sú priehľadné siete, ktoré zaisťujú dokonalú viditeľnosť), reštaurácia PANORAMA so všetkými jej službami až po návrat lanovkou naspäť.

ZAPOŽIČANIE BICYKLOV

Požičovňa bicyklov momentálne nie je v prevádzke. Informácie o zapožičaní bicyklov v okolí: info@bachledka.sk alebo na tel. č.: +421 52 44 98 101.

Ceny sú vrátane DPH. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na úpravu cien počas sezóny.