©2024 Uplift · Built with love by Swift Ideas using WordPress.

Športový deň s Attilom Véghom 26. júla

Športový deň s Attilom Véghom 26. júla
9 júla Juraj Soltys


Športový deň v Bachledke s Attilom Véghom
26. júla

Nezabudnuteľné podujatie plné športu a zábavy pre rodiny a deti!

Registrácia na „Turnaj v mini futbale“ a „Šprintérske prémie“ prebieha online na stránke https://my.raceresult.com/298418/!

Horské stredisko Bachledka SKI & SUN vás srdečne pozýva na jedinečné podujatie „Športový deň v Bachledke s Attilom Véghom„, ktoré sa uskutoční 26.7.2024 priamo pod Chodníkom korunami stromov. Počas tohto dňa plného zábavy, športových výziev a nezabudnuteľných zážitkov pre veľkých i malých sme si pre Vás pripravili bohatý program, ktorý poteší návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Hlavným programom podujatia budú športové výzvy, ktoré si pre návštevníkov pripravil tím okolo legendy slovenskej MMA scény – Attilu Végha! Na svoje si prídu všetci, ktorí chceli niekedy v živote zakúsiť tréning bojovníka MMA a budú si môcť hromadne skúsiť tréningovú rutinu, ktorú si pre nich pripravil zatiaľ jediný slovenský šampión Bellatoru.

Základom každého dobrého tréningu by mala byť poriadna rozcvička. Tú si pre vás pripravila uznávaná fitness trénerka Natália Végh. Rodinná rozcvička je navrhnutá tak, aby ju mohli spoločne absolvovať deti, rodičia aj starí rodičia, čím podporujeme zdravý životný štýl a rodinnú súdržnosť.

Pre futbalových fanúšikov sme pripravili Turnaj v mini futbale, ktorý sa bude konať v čase od 9:30 do 16:00. Súťažiť bude 16 tímov s počtom hráčov 5 až 7 a minimálnym vekom 10 rokov, pričom registrácia prebieha online na stránke https://my.raceresult.com/298418/

Formát turnaja

 • vylosované tímy hrajú proti sebe v „pavúku“
 • po odohratí prvých zápasov vypadávajú všetky tímy, ktoré prehrali zápas a do ďalšej vyradzovacej fázy turnaja postupujú iba víťazné tímy
 • jedná sa o turnajový formát, ktorý začína osemfinálovými stretmi
 • po vypadnutí prvých tímov sa odohrá štvrťfinále, následne semifinále a napokon finálový zápas
 • víťaz celého turnajového dňa si následne zahrá proti All-Star tímu Attilu Végha, ktorý bude vyskladaný zo známych mien domácej MMA scény ako Samuel “Pirát” Krištofič, Vlasto “El Chapo” ČepoKarol “Bomby” Ryšavý

Víťazný tím turnaja bude odmenený vecnými cenami.

Časový harmonogram turnaja v minifutbale

 • 9:30 – rozlosovanie tímov do turnajového „pavúka“
 • 10:00 – začiatok turnaja
 • 16:00 – odhadovaný koniec turnaja
 • po poslednom zápase s Attilom Véghom vyhodnotenie celého turnaja

Tento turnaj je jedinečná príležitosť ukázať svoje futbalové schopnosti a zahrať si proti profesionálnym športovcom.

Všetci milovníci behu si zas budú môcť otestovať svoje rýchle nohy v Šprintérskych prémiách v meranom šprinte do kopca a v šprinte na rýchlostné maximum. Okrem rýchlosti táto náročná, no veľmi zábavná disciplína preverí aj silu a vytrvalosť všetkých odvážlivcov.

Formát behov

 • bežci budú mať možnosť súťažiť v dvoch disciplínach: „Šprint do kopca“ – meria sa čas a „Šprint na rýchlostné maximum“ – meria sa najvyššia vyvinutá rýchlosť
 • počet štartov na jednotlivca je maximálne 10 meraných štartov
 • svoj čas bude možné vylepšiť počas celého dňa, pričom predbežné výsledky budú zobrazené pre návštevníkov na obrazovke pri pódiu
 • kategórie sú rozdelené na: Dospelí (od 16 do 99 r.), Mladiství (od 10 do 16 r.) a Deti (od 1 do 10 r.)
 • registrácia online na https://my.raceresult.com/298418/ a priamo na mieste počas podujatia

Víťazi jednotlivých kategórií budú odmenený vecnými cenami.

Časový harmonogram šprintérskych prémií

 • 10:00 – otvorenie športovísk
 • od 10:00 do 16:00 – súťažné behy
 • po 16:00 – vyhodnotenie súťažných behov

Pre tých, ktorým v lete chýba lyžovačka, sme pripravili jedinečný zážitok – Grass ski. Tento športový zážitok vám umožní užiť si lyžovanie aj v lete, pričom si vychutnáte rýchlosť a adrenalín na tráve.

Pre cyklistických nadšencov bude počas celého dňa pripravený Mini bike pump track, kde si môžete zlepšiť svoje cyklistické zručnosti na špeciálne upravenej trati. Ak máte radi výzvy, určite nevynechajte lezeckú stenu, ktorá bude k dispozícii pre všetkých malých aj veľkých dobrodruhov. Vyskúšajte si svoje lezecké schopnosti a zdolajte prekážky rôznych náročností.

Jedným z lákadiel podujatia budú aj Goralské hry, inšpirované tradičnými škótskymi hrami. Súťaže vás prenesú do sveta tradičných goralských zručností a poskytnú vám možnosť zapojiť sa do týchto zábavných a jedinečných disciplín.

Celé podujatie bude doprevádzané skvelou hudbou, ktorá sa postará o tú správnu atmosféru a dodá celému dňu ten správny rytmus. Na záver podujatia vystúpi obľúbená skupina Chiki liki tu-a, ktorá vás roztancuje svojimi hitmi a postará sa o nezabudnuteľné ukončenie dňa plného športu a zábavy.

Vstup na podujatie je voľný, preto neváhajte a príďte si užiť deň plný športu, zábavy a nezabudnuteľných zážitkov s celou rodinou v krásnom prostredí Belianskych Tatier.

Tešíme sa na vás!

Viac info: www.bachledka.sk

E-shop: bachledka.skiperformance.com

Sledujte: www.facebook.com/bachledka.sk

Verified by MonsterInsights